Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha május 14-én együtt voltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha május 14-én együtt voltam a párommal és nem védekeztünk, akkor már kilehet hasi ultrahangon mutatni a terhességet? Azóta nem jött meg a menzeszem viszont a tesztek negatívok lettek.

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 14:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
4-6 hét után kimutatható a terhesség, az orvos "szemétől" függ.
2010. júl. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
mert voltam dokinál ma, d azt mondta, h nem lát semmit hasi uh-n.. uterusban 9, 6 mm-es nyh graviditás nem látható csak ezt irta a leletre
2010. júl. 7. 14:15
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A leletedben az áll, hogy 9,6 mm az endometriumod, vagyis a méhnyálkahártyád vastagsága, graviditás= terhesség jelei pedig nincsenek.
2010. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
akkor már ne is reménykedjek?
2010. júl. 7. 14:26
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
De miért nem védekeztetek?
2010. júl. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
mert szeretnénk már babát :)
2010. júl. 7. 14:32
 7/16 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nincs most baba, május közepe óta már 8-9. hetes lennél, 5-6. héttől már egyértelműen látszik ultrahangon, plusz a teszt is réges-rég kimutatná. Ebben már ne reménykedj, ehelyett inkább akciózzatok sokat, bizti hamarosan lesz baba is! ;))))


25/L

2010. júl. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Jaaaaj azt hittem megijedtél, hogy teherbe estél véletlenül. :O

Lassan már két hónapja akkor az együttlétnek, szerintem ha babát akartok érdemesebb sűrűbben próbálkozni védekezés nélkül.

2010. júl. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) hát igen, csak az orvost nem értem, mert olyanról beszélt, hogy 5 hetesen még a magzat csak 1mm lenne, és azt még nem látni hasi uh-n. De nem tudom nem értem, mert ez már több mint 5 hete volt ha megfogant.. érdekes
2010. júl. 7. 14:40
 10/16 anonim válasza:

Akkor volt Metallica koncert!


Sad but true... :D

2010. júl. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!