Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány napos terhességet mutat...

Hány napos terhességet mutat ki a teszt? Mennyi nap alatt termékenyül meg a petesejt? 18-és 20 között voltunk együtt Párommal ki mutatható már a terhesség? És 24 -én kellett volna meg jöjjön de nincs semmi vérzésem. Lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:

LEgeslegkorábban a nemvárt napján lehet tesztelni (ha nem jön meg). Aki biztosra akar menni, az nemvárt napja után 3-4 nappal tesztel. Reggeli első vizeletből. (ekkor a legmagasabb a hcg szintje, ha terhes vki)

A megtermékenyülésnél a peteérés számít. Ha peteérés van,akár aznap is megtermékenyülhet, ált. 7-10 napot vándorol a petevezetőben a megtermékenyült petesejt, míg a méhig elér.

2011. febr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6-4 nappal mensi ideje előtt volt ovud?
2011. febr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
10én volt ovulációm
2011. febr. 26. 21:29
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok!

Azt szeretnem kérdezni hogx május 14én voltam együtt a barátommal és nem védekeztünk de nem ment végbe ez után junius 28án megjött rendesen. De biztonság kedvéért csináltam tesztet. Nem is egyet hanem ötöt és mindnegatív lett. És most25-én kellet volna megjönnie, és késik már 6 napja pedig hétfőn megcsináltam hatodik tesztett és az is negatív lett hálistenek. Csak nem értem és azóta nem is volt nemi együtlétem igaz nem lehetek terhes?

2011. jún. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!