Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért esik nehezére kielégíteni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Epresh kérdése:

Miért esik nehezére kielégíteni?

Figyelt kérdés
Lassan másfél éve vagyunk együtt eddig kb 2-3x volt orgazmusom mert ő mindig hamar elment sokszor azért nem kaptam utánna másodikat mert nem volt eleg gumi így fogamzásgátlót kezdtem szedni. Ma volt azóta az első szex.. (nőgyógyász kérèsére még megszakításosan védekezünk) ahogy elkezdődött ő már mondta mennyivel jobb kb 5 másodpercenként megállt és kivette mert azt mondta el fog menni .. es ezt megcsinálta kb 6x ez nekem nagyon nem esett jol .. annyira hogy már el is ment a kedvem és ott hagytam .. nem értem mitől lehet ez

2019. máj. 25. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gumi nélkül tényleg intenzívebb az érzés, de nem kéne akkora tahónak lennie, hogy máshogy nem elégít ki.
2019. máj. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nyalással próbálkoztatok már?
2019. máj. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem ment el addig húzta míg beleuntam


Igen próbáltuk de túl durva és nem szeretem annyira és nem is sűrűn próbálkozik

2019. máj. 25. 22:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Mert önző és nem törődik azzal, hogy neked is jó legyen a szex!

Keress egy normális pasit helyette!

2019. máj. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Másfél év alatt három orgazmus? Ez nagyon-nagyon rossz arány! Keress egy másik pasit, akinek Te is számítasz! Ez késöbb csak rosszabb lesz! Vagy így akarod leélni az életedet? Gondolkozz!
2019. máj. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Inkább javítani szeretnék a dolgon nem pedig eldobni az egészet. Annyit reagált hogy látta hogy ez így nem volt jó és a későbbiekben figyel arra hogy ez ne forduljon elő. Majd meglátjuk mi lesz már sok mindent megoldottunk eddig.
2019. máj. 25. 23:19
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ok! Én így ismeretlenül is drukkolok nektek!
2019. máj. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!