Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek se kell esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek se kell esemény utáni tabletta?

Figyelt kérdés
Tegnap gumi nélkül szexeltem egy lánnyal kb 5 alkalommal. Hajnali kettőkor volt az utolsó együttlét. Ma közölte velem, hogy ovulációja van. Reggel rosszul volt. Ez lehet terhesség jele, ilyen rövid időn belül? Kezdek nagyon parázni. Mondtam neki, hogy vegyen esemény utánit, de ő állítja, hogy nem lesz baj.

2019. jún. 3. 10:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként nem szokott ilyenkor rosszul lenni. Kb 2 órát aludt, és én is furán éreztem magam reggel egyébként.
2019. jún. 3. 10:25
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A biztonsag kedveert vehetne. Az elovaladekban is lehet sperma. Terhesseget ilyen koran nem lehet megmondani, de ti rettento felelotlenek vagytok.
2019. jún. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a csaj nem szed fogamzásgátlót, és te meg van olyan barom, hogy gumi nélkül dugod, akkor vagy vesz be tablettát vagy gondolkozzatok el a gyerek nevén :)
2019. jún. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a mostani terhességemnél igen korán jöttek a tünetek, de az aktustól számítva így is eltelt 7 nap. Szóval jelenleg nem attól van rosszul...

Egyébként ha nem szeretnétek babát, akkor érdemes lenne esemény utánit bevenni, mert hát 5 alkalom, meg ovuláció, elég jó kombó az utód nemzéshez.

2019. jún. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül bevette kb. 15-16 órával később. Köszönöm a válaszokat!
2019. jún. 5. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!