Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszakadt a gumi kb 5 perce?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadt a gumi kb 5 perce?

Figyelt kérdés
Most azonnal kapjam be a 72 órás tablettát, vagy várjak vele egy kis időt??? Van itthon kb 1 éve váltottam ki, végszükség esetére, és ez most eljött!! Ha egyből bekapom akkor ugyanúgy fog hatni??
2019. jún. 6. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Es mar elelvezett? Ha nem akkor kb felesleges bevenni.
2019. jún. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elment bennem igen, észre sem vettük közben h szét szakadt ezt nem értem
2019. jún. 6. 19:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Mosd ki magad alaposan es azt szoktak mondani minel hamarabb veszik be, annal hatasosabb.
2019. jún. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
H az istenbe tudtátok elszakitani?
2019. jún. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Már megint? Nem unod még ezt a kérdést?


Nem tervezed hogy a fogyasztóvédelemhez mész, igy hogy kb minden héten 2 gumi szakad el rajtatok???


😒😒😒😒 uncsi 😒😒😒😒

2019. jún. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne a kommentelőkre hallgass, Olvasd el a tabletta leírását. Az a biztos. Én is úgy tudom amúgy, hogy egyből be lehet szedni.
2019. jún. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Bevettem! Viszont olyan óvszer volt rajta, amit 1 hónapja vettünk, és a szavatossági ideje 2019. 05.

Valószínűleg emiatt szakadat ki

2019. jún. 6. 20:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi a francért töcskölt lejárt koton an hülye pcsa?? Megérdemelted, hogy kiszakadt
2019. jún. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Remélem megnézted a tabletta lejárati idejét is mielőtt bevetted!
2019. jún. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!