Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet a baratnom terhes ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a baratnom terhes ha egy honapja fekudtunk le, vedekeztunk csak kiszakadt a gumi es kihuzasnal elelveztem, de neki ra kb 4 nappal megjott a mezesze, es most erzi hogy megjfog jonni, de a terhessegnek is ugyan ez az elojele, szerintetek?

Figyelt kérdés
2018. szept. 21. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Ja terhességi tesztet nem ismeritek?
2018. szept. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csináljon tesztet
2018. szept. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha beleelveztel akkor van rá esély. Függetlenül attól, hogy menstruált. Vegyetek tesztet
2018. szept. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%

Egy hónap után mar kimutatja a teszt. Tehat vegyetek egyet, s használjátok is.

Amugy, ha mestruált, akkor nem lehet terhes. (Bár egyes nőknél beágyazodási vérzés jelentkezik, amit össze lehet keverni)

2018. szept. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
#4 es te téveszmében élsz. Alapvetően nem menstruál egy nő terhesség alatt, de nem lehetetlen. Van akinek végig megvan az egész terhesség alatt, van akinek csak pár hónapig az elején
2018. szept. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
5ös. Érdekes. Sok helyen lehet ilyet olvasni, hogy mestruál. Pedig több tudományod cikk is kijelenti, hogy bàmilyenemű vérzés a terhesség alatt nem mestruáció!!!!
2018. szept. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
6 hidd el én meg tudom
2018. szept. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha akarod elhiszem. En ugy tudom/tudtam, hormonális okból léphet fel vérzés, ami nem igazi mestruáció.
2018. szept. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem akarom, hogy elhidd, amit írok, maximum lehet ;)
2018. szept. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor segítek megérteni egymást, mert ugyanazt mondjátok csak elbeszéltek egymás mellet 😊


Terhesség alatt akár végig, akár csak párhónapig léphet fel vérzés. Vérzés, ami nem menstruáció. Ha adott hölgy megfigyeli más vagy az állaga vagy a szine vagy a mennyisége vagy büdösebb is lehet.


Mindketten jót akartok mondani. Tényleg lehet vérzés terhesség esetén ami ugyanakkor jelentkezik mikor a menstruációnak kellene. De az nem a menstruációja a hölgynek, hisz nincs peteérés, nincs mi távozzon a menzesszel.


Kedves kérdező. Szerintem az idegesség miatt késik kicsit a lány havija, ellenben, igazat mondtak előttem. Egy tesztet kapni lehet 2-300ftért, a 2db os xepil van ahol már 550ft vegyetek tesztet, megtudtok nyugodni vagy ha összejött egy baba és esetleg nem kívánjátok megtartani el lehet kezdeni a lépéseket, hogy megszakítsátok a terhességet, mert az idő fogy.

A legjobbakat kívánom!


Nôgyógyász

2018. szept. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!