Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SOS! Mennyi az esélye, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Mennyi az esélye, hogy terhes maradtam?

Figyelt kérdés
Hajnalban voltunk együtt a barátommal, kiszakadt a gumi, 3 órára rá bevettem az esemeny utáni tablettát (Escapelle). Korábban semmilyen hormontartalmú gyógyszert nem szedtem, ezért nagyon remélem, hogy hatásos. A ciklusom 10. napján vagyok (altalaban 27-28 napos) és nem éreztem, hogy lett volna peteérésem. Szerintetek mennyire hatékony a tabletta? Mennyi az esélye, hogy terhes maradtam?

2019. jún. 19. 09:27
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm
2019. jún. 19. 09:41
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Amikor babát szeretnél, majd hónapokig próbálkoztok.

Védekeztetek csak kiszakadt, vettél be időben esemény utáni tablettát, körültekintően és megfelelően jártál el!

Szerinted mennyi esélyed van, hogy terhes leszel?

Szinte semennyi!

Teljesen felesleges ezen izgulnod, a pénisz és a szex nem ördögtől való, teljesen feleslegesen stresszeled magad!

2019. jún. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

nyugi nem leszel terhes. barátnőm pl 2nap után vette be és nem lett az.


Ne stresszelj rajta, felesleges.:)

2019. jún. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Meg egyszer koszonom mindenkinek, de normalis az, hogy semmi mellekhatasa nincsen? Honnan tudom, hogy hatott?
2019. jún. 19. 11:04
 15/23 anonim ***** válasza:

az első két hétben jelentkezhet vérzés, az első pár nap rosszullét és hányinger.

Nálunk a vérzés jött elő. De nyugi...nem mindenkinek jönnek elő a mellékhatások. Itt gykn is sok ilyen kérdés volt már arról, hogy nem jöttek elő mellékhatások.


Mint korábban írták, nem olyan könnyű ám teherbe esni. Ha biztosra akarsz menni egy hét múlva csinálj tesztet.

2019. jún. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
mellékhatása a páromnál: bomba módon megjött a vérzése, minden egyes mellékhatása pedig turbó módon jött vele
2019. jún. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
51%

Tudom, hogy ez most kötöszködős válasznak fog tűnni, de muszáj rendet tenni a fogalmazásban :D


Ha valaki teherbe esik, azon a sürgősségi tabletta nem fog segíteni. Ugyebár ezt max. 72 órán belül kell bevenni, de minnél nagyobb az idő, annál nagyobb a rizikófaktor is. A te esetedben annak, hogy terhes vagy, szinte 0 esélye van, hisz gyorsan cselekedtetek. De csak azt szeretném kihangsúlyozni, hogy a sürgősségi tabletta nem veteti el a magzatot, hanem meggátolja annak "létrejöttét", ugyanúgy mint a normális fogamzásgátló tabletta, csak jóval nagyobb mennyiségű hormont tartalmaz.


Ennek fényében, a te kérdésedre a válasz az, hogy ha valaki teherbe esik, akkor az a tabletta bevétele után is 100%-ban terhes "marad", mert az nem veteti el a magzatot (de nem is károsítja legalább).

2019. jún. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
84%

#17:

Mi van ma veletek?

Megsütött a villám?

Ma annyi badarságot láttam összehordani itt a gyk-n, hogy egy héten nem szoktunk ennyit összetermelni.

Olvass utána, hogy az aktus utáni tabletta mit csinál.

Bizony szó szerint "letépi" a még meg nem erősödött beágyazódást.

Ezért van az, hogy valakinél darabbos vérzést okoz.

2019. jún. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
29%
Micsoda? lOl Ez nagyon nagy hülyeség #18.
2019. jún. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Semmi hülyeség nincsen benne!

Abban van igaza, hogy ha már terhes akkor arra nem jó semmilyen tabletta.

120 óráig csak beágyazódik, ekkor még nincs kapcsolat az anya és a csíra között, így az nem nevezhető terhességnek!

Viszont ezek a tabletták meggátolják a beágyazódást, ha viszont beágyazódott és még csak csíra, akkor kilökődik a szervezetből.

2019. jún. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!