Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye hogy terhes maradtam?

Figyelt kérdés

Augusztus 27.én együtt voltam a barátommal de sajnos kiszakadt a gumi. Elmentünk a kórházba írtak fel nekem esemény utáni tablettát és aktus után olyan 2-3 órára már be is vettem. Rá kb. 5-6 napra görcsölt a hasam és 3 napig menstruáció jellegű vérzésem volt,de abszolút nem volt időszerű mert utoljára aug. 19.-én volt meg. Ma csináltam tesztet és negatív lett. Egyébként semmi bajom,semmi terhességre utaló jelet nem vettem észre.

Mikor nyugodhatok meg hogy nem vagyok terhes ?

18/L


2012. szept. 8. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Senki sem marad terhes, előbb utóbb mindenkinél vége szakad.


A válaszom nulla.

2012. szept. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mmano88 ***** válasza:

Nem vagy terhes. A vérzés pedig csak a gyógyszertől volt, a hormontartalma miatt kicsit összekuszálta a dolgokat. Ne aggódj emiatt. :)

23N

2012. szept. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Aha kicsit összekuszálta és ne aggódjon...Az a bizonyos esemény utáni annyi hormont tartalmaz mintha bevennél egyszerre 3 levél fogamzásgátlót.Szóval igenis veszélyes dolog.
2012. szept. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
utolsó: nem veszélyesebb, mint az abortusz. vagy egy gyereket szülni szar körülmények közé, és megkeseríteni mind a gyerek, mind a saját életedet.
2012. szept. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát igen,de egyszerűbb lenne megtanulni használni azt a darab gumit.
2012. szept. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hogy lehet, hogy beveszel valamit, amiről azt sem tudod mi a hatása... Az esemény utáni tabletták így működnek, nagy adag hormonlöket, ami méhnyálkahártya-leválást okoz, ezzel megakadályozza hogy be tudjon ágyazódni az esetlegesen megtermékenyített petesejt - legalább a betegtájékoztatót elolvashattad volna. Nem sok köze van a ciklusodhoz...

Egyébként máris megnyugodhatsz.

2012. szept. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!