Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 72órás esemény utáni tablett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 72órás esemény utáni tabletta, akkor is használ ha két különböző férfival, két különböző időpontban szexeltem?

Figyelt kérdés
2019. jún. 21. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. jún. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

A magyar nő, a magyar anya.....


Huzatos lehet odalent, drágám.....

2019. jún. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Igen de szamtani kozepet kell szamolni, a ket idopont kozott, es akkot bevenni.
2019. jún. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen nyugi,de ne hasznàld fogamzásgátlóként
2019. jún. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
A kis ribnc.. 😂😂😂
2019. jún. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat nagyra értékelem és köszönöm is! Ugy gondolom, hogy ez barkivel előfordulhat, csak ha fiúk csinálják akkor le is pacsiznak velük, hogy mekkora királyok.
2019. jún. 22. 14:57
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

Írtál privátban is, hogy nálad sorban állnak, irigykedhetek.


Te teljesen hülye vagy? Egy kis élettel játszol, mert címeres ribizli vagy?


Komolyan, iszonyat szomorú az egész.

2019. jún. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azokat a pasikat is elítélem akik sok csajjal fekszenek le, pasibol is van ribizli.. Attól hogy nem tetszik az igazság még ribi vagy és nem kellene a kis leendő babák életével játszani..
2019. jún. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
75%
Persze hogy használ. 72 órás. Azt jelenti,hogy az esemény után 72 óráig hatásos. De az első esemény után. Szóval ha a második csak 3 óra múlva történt akkor már csak 69 óráig. Szóval ne aggódj. De azért ha ilyen van szerintem követeld meg az óvszer használatát!!! Magadat és a partnered is véded.És itt a "legkisebb" probléma hogy terhes maradsz. A szexuális betegségre nincs azonnali gyógyszer. Légy felelősséggel Önmagad iránt. Egy fiú sem éri meg azt hogy valami nyavaját összeszedj!!! Oké :) Aki pedig leszól,hagyd a fenébe.A Te életed, de ne feledd a mostani döntéseid határozzák meg az utadat!!! Remélem tudtam segíteni. Egy 50 éves anya.
2019. jún. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szamolni tudsz? Ismered az orat?
2019. jún. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!