Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszakadt az gumi de nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadt az gumi de nem élvezett belém a barátom. Mennyi az esély arra hogy terhes leszek?

Figyelt kérdés
Lefeküdtünk a barátommal, és kiszakadt a gumi. Nem élvezett belém. Jövőhéten kéne megjönnie olyan hét közepe-vége körül. (Ma vasárnap van) Ezt azért írom le mert hátha segít valamit nektek. Válaszokat előre is köszönöm. :)

2019. jún. 30. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
mikor vettétek észre hogy kiszakadt a gumi?A szex végén?felhúztatok másikat?
2019. jún. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt elfelejtettem bocsi, kicsúszott kicsit és közben észrevettük hogy kilyukadt így nem folytattuk.
2019. jún. 30. 17:24
 3/7 anonim válasza:
Én holnap elmennék nőgyógyászhoz, és eseményutánit vennék be. Minek kockáztatnátok? Egy gyerek/abortusz drágább, mint a tabletta!
2019. jún. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon kicsi az esélye a terhességnek, hiszen a) nem folytattátok, b) majdnem biztos, hogy a peteérés már megvolt erre a ciklusra. Igen, létezik előváladékban spermium, de igen ritka az ettől való terhesség. A megszakítást nehéz kivitelezni, különösen izgatott fiataloknak, és a "hibát" rá szokták fogni az előváladékra. Igen, létezik többes peteérés, de az is nagyon ritka. Itt a Gyakorin mindig azt javasolják, hogy vegyél be esemény utáni tablettát, pedig annak sem 100%-os a biztonsága (egyébként semminek se), a magas hormontartalma viszont 100%-ig terheli a szervezetedet. Gondold át, és dönts okosan, a veszély tized, század százalékban mérhető.
2019. jún. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. jún. 30. 19:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Megírod majd, hogyan döntöttél végül?
2019. júl. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vettem be tablettát mivel mire eljutottam a gyógyszertárba addigra megjött. Szerencsére időben.
2019. júl. 25. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!