Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek mennyi esély van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi esély van rá, hogy így terhes legyek?

Figyelt kérdés

Barátommal vasárnap találkoztam és mivel még szűz vagyok és gyereket nem akarok ezért az anált választottam (első alkalom volt). Miután végeztunk megtöröltem magam és bugyit húztam.


1-2óra múlva mikor kikísértem a buszhoz éreztem, hogy még jön a fenekemből az ondó. Miután hazaértem elmentem wcre és eleg rendesen el volt már ázva a tisztasági betétem. Gyors kicseréltem pisiltem és megtöröltem magam. Ekkor még bele se gondoltam, hogy ennek vane kockázata csak hétfőn elkezdtem keresgélni és úgy írták páran több helyen,hogy lehetséges a terhesség. Azota teljesen kétségbe vagyok esve.


Kerestem több hasonló esetet, találtam is csak nem írták utólag, hogy végülis mi lett a vége.(fogamzásgátlót nem szedek és január 24.én volt meg a menzeszem)


Elmentem ma nőgyógyászhoz felírt nekem egy escapelle-t amit ahogy hazaértem be is vettem.


Hallottatok már olyat hogy ilyesmitől lett terhes valaki? (Teganp már kitettem ezt a kérdést de az értelmesebb emberek nem találtak meg)

(Igen, megkérdeztem az orvostól is de azt mondta nem tudja. Olyanok válaszaira vagyok kiváncsi akikkel valamennyire hasonló dolog történt és végül mi lett velük.)


2019. febr. 13. 08:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehetsz terhes ha a sperma bekerül a méhedbe. Innentől nyilvánvaló a válasz. Az ondó nem mászik, az ondó nem repül és nem lovagol. Az ondó folyik. Lefelé (hála a csodás gravitációnak). Tehát ha a seggedbe került akkor nem kerülhetett a méhedbe. Terhes nem vagy, de szűz sem már.
2019. febr. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esély. Szerintem cserélj orvost. Viszont... Elsőre anális szex? Ha ez komoly akkor nem semmi.
2019. febr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen komoly. Csak attol felek h a tisztasagi betetemrol valahogy felkerult a huvelybe.
2019. febr. 13. 09:54
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem került fel.A hüvelynek van egy eredendően savas ph-ja,ami nem kedvez a hímivarsejteknek,tehát megöli őket.Tényleg nem tudnak felmászni,ez nem így működik.A terhességhez peteérés kell és megfelelő nyák is,termékeny nyák,amiben jól tudnak mozogni a spermiumok.
2019. febr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És a menzeszem első napjától számítva a 16.napon történt (ovuláció idejáben) ezért mégjobban aggödok főleg hogy a nőgyógyász azt mondta, hogy jó vastag a méhnyálkahártyám.
2019. febr. 13. 10:41
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem másznak fel a méhedig a bugyiról!! 37 vagyok de soha nem hallottam ilyet!! :))))
2019. febr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Előzőek jól mondják!

Jó tanács, ha nem muszáj ne kapkodj be minden sz@rért esemény utánit. Így is csoda hogy kiírta az orvos (már ha elmondtad neki az őszintét).

2019. febr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki mindent.
2019. febr. 13. 11:57
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Olyan buta vagy mint a föld.
2019. febr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Esemény utáni fél évente egyszer lehet bevenni, úgyhogy a saját érdekedben ülj le és olvass már rendesen utána a szexnek, mielőtt eszetlenül csinálod, különben a következő fél éved nagyon "izgalmas" lesz. Nem véletlen, hogy nem kaptál ennél jobb válaszokat.

Persze, lehet kérdezni, azért van ez az oldal. De a szexhez felelősség is tartozik, és ha valaki nem veszi a fáradságot, hogy fél órát rászánjon a saját teste megismerésére, mielőtt belekezd, azt jogosan küldik vissza az iskolába.

A nőgyógyász ilyenkor persze, hogy felírja az esemény utánit, hiszen nem tudhatja, hogy mit tagadsz még le előtte. Ne az ő felelőssége legyen, hogy valamit kihagytál a történetből és ezért teherbe esel.

2019. febr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!