Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symicia fogalmazásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symicia fogalmazásgátló Megvonásos vérzés utan kell tartani 7napos szünetet? Vagy előtte?

Figyelt kérdés

Ez kérdésem lenne hogy előtte v kell e?

Vagy mikor megjön és utana?


2019. júl. 8. 12:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Szerdan szoktam.

De lényeg hogy elfelejtetem hogy megvonásos vérzés előtt szoktam tartani 7napos szünetet vagy utana.

2019. júl. 8. 19:29
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem jól mondjátok vérzés előtt van a szünet.
2019. júl. 8. 23:31
 13/14 anonim ***** válasza:

Te teljesen idióta vagy? Az ilyenek szoktak tabletta mellett teherbe esni, mert annyi IQ-juk sincs, hogy értelmezzék, amit a tájékoztató leír, aztán sírnak, hogy szar a tabletta.


LE VAN ÍRVA HOGY KELL SZEDNI, MÉG BE IS MÁSOLTÁK.

21 kiba.ott napig szeded, aztán tartasz 7 k.ott nap szünetet. És VALAMIKOR a k.ott 7 napos szünet alatt fog megjönni a vérzés... Marha bonyolult, tényleg.

2019. júl. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Most mar tudom.
2019. júl. 9. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!