Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez normáis, a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilvia505 kérdése:

Ez normáis, a fogamzásgátló tablettánál?

Figyelt kérdés

Szóval most kezdtem el fogamzásgátló tablettát szedni, (másodiknál bogyónál járok) és ugyen a mensis ciklusom első napján kezdtem el szedni, és már a második tabi után el kezdett abba maradni a vérzésem. És tegnap még az első tabi után este, és ma raggel és délben iszonyatosan jött belőlem

most meg símán elkezdett abba maradni. Ugye ez normálim? Mert gondolom megvonja a vérzést alapból... de nem gondoltam volna hogy ilyen hamar.



2019. jún. 30. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
🤦🏻‍♀️
2019. jún. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez fura szerintem, megvonja igen de nem 2tabitol. Én is szedek 4.levelel már de nekem az első mensim normális volt a következő volt gyengébb és csak a 3.nal jött a barnazas!! De lehet hogy mindenki másképp reagá?! Azért a nőgyógyászt megkérdezném nehogy később legyen baj belőle..
2019. jún. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%

Miért nincs a szex és a fogamzásgátló tabletta használata IQ szinthez kötve?

A tabletta megvonása okozza a vérzést a 7 nap szünetben.

2019. júl. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%

Igen normális.

Mivel manapság már vannak olyan erős készítmények is, melyek közül, ha elkezded használni, és beveszed az első tablettát már rögtön úgy hat, mintha bevettél volna egy egész levéllel.

Így valószínű, hogy igen, megszakítja a menstruációs ciklust. De ez normális, mivel a fogamzásgátlóknak a lényege, hogy rendszerezze és így legyen egy állandó ritmus. Itt értem ez alatta azt, hogy amikor szeded olyankor nem jön meg, amikor pedig abbahagyod a második vagy harmadik napon megjön.

2019. júl. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A másodiknak és az utolsónak nagyon szépen köszönöm az értelmes választ.

A harmadikhoz meg annyit fűznék, hogy olvasd el megint és értelmezd mit írtam ;)

2019. júl. 1. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!