Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe lehet így esni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe lehet így esni?

Figyelt kérdés

A pasimmal mindig nagyon óvatosak voltunk, mindig óvszerrel csináltuk és utána is megneztük mindig, hogy véletlenül se volt-e lyukas. Viszont már 6 napja késik a menstruációm. Pedig már ugymond túlestem azon hogy "hisztisebb" voltam, fájnak a melleim, kipattogtam de egyszerűen nem jön meg és ez lehet hülye kérdés lesz de esetleg nem lehetek úgy terhes, hogy a pasimnak spermás volt a keze viszont zsepivel alaposan megtörölte, majd kb egy órával rá megujjazott? Addigra ha maradt is véletlenül rajta, már megszáradt vagy lejött vagy nemtudom értitek. Még arra tudok gondolni, hogy mostanában elég sok stressz ért és ezért is késhet ennyit. Viszont szerintetek is butaság, hogy ettől terhes lennék nem?


19/L


2019. júl. 11. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes.
2019. júl. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Így nem lehet teherbe esni, ahogy te leírtad. Szimplán késik. Van ilyen.
2019. júl. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem 100% (sajnos), de szerintem nem vagy terhes. Ha gondolod, akkor tesztelj egyet, hogy megnyugodj, de negatívat fog mutatni.
2019. júl. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!