Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rossz az óvszer méret?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz az óvszer méret?

Figyelt kérdés
Először voltunk együtt a barátommal és nagyon nehezen birtuk ráhúzni az óvszert (nem kifordítva raktuk rá nem ezért volt) illetve ami még megtörtént és lehet a szokatlanság miatt volt lelankadt neki egy idő után. Azt mondta nem szorítja de baromira nehéz volt felrakni szóval nem tudom mit csináltunk rosszul
2019. júl. 12. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nezzetek rola oktatovideot es nem artana megfelelo meretben venni.
2019. júl. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a baj hogy mit kell csinálni hanem hogy az baromi nehezen megy. Túl nagy a makkja és alig lehetett rajta átgörgetni de biszont azt mondta nem szorit.
2019. júl. 12. 11:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem szokott zavarni még a jó méretű is. Kicsit én is lelankadok tőle, szerintem ez "normális", ha egy feszes gumigyűrűt húzol rá a makkjára...


Összecsíptétek a tetejét? Attól is lehet ilyen, hogy levegős.


Ha nem megy, próbáljátok meg a nagyobbat, MySize, stb... De lehet, hogy szimplán a makkja nagy egy picit és ha túlmész rajta utána már simán megy.

2019. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt régen, de azóta extra nagy méretű gumit használok, így minden okés. Az meg ha sokáig -nem sértésből- bénáztok odalent, akkor természetes, hogy lelankad
2020. ápr. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!