Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szűzen milyen fogamzásgátlási...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűzen milyen fogamzásgátlási módszert használjak ha ő nem akar óvszerrel?

Figyelt kérdés

Szűzen lehet íratni fogamzásgátlót?

Vagy miben más az eseményutáni? Azt is orvos írja fel?

L



2019. júl. 12. 22:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%

Nyugodtan szedhetsz fogamzásgátlót nőgyógyász fel is írja.

Az eseményutáni ahogy a nevében is szex után kell bekapni ha pl. kiszakadt az óvszer. Ez egy erősebb fogamzásgátló amit nem kéne rendszeresen kapkodnod...

2019. júl. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Kérdéseid alapján ne akarj még szexelni!
2019. júl. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, sőt. Esemény utanit ne vegyél be soha, amennyiben nem muszáj. És igen, nőgyógyász írja fel, elmész hozzá elmondod mi a helyzet, ő kérdez egy csomó dolgot, te legjobb tudásod szerint válaszolsz, ő pedig ajánl tablettát, amivel kapcsolatban elmondja azt is, hogyan alkalmazd.
2019. júl. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ő vett rá hogy fogamzasgatlot szedj? Vagy te is tenyleg akarod?
2019. júl. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mindegy hány éves vagy. Anno a barátnőm 16-ot betöltötte akkor kaphatott.

Sokan könnyelműe úgy vannak, hogy "Á! Csak bekapok egy esemény utánit!".

De ez a hormonjaidnak egy "lórugás".

2019. júl. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
Az ilyen miért akar szexelni ha semmivel sincs tisztában csak azzal, hogyan rakja szét a lábát ????
2019. júl. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Hűha.. mielőtt szexelsz kérlek nézz utána a dolgoknak. Nem jó tudatlanul szexelni.
2019. júl. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%

#4-nek jogos a kérdése. Ha ő vett rá ...

A kényelmi szempotjai erősebbek a felelősség vállalásnál...

Értem pl-ul ez alatt, hogy a TE szetvezeted terheli inkább...

Tudod, átgondolnám hogy neki adjam e magam!

2019. júl. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg meg kéne mondani a barátodnak, hogy a fogamzásgátló tabletta, vagy bármilyen hormonális fogamzásgátló nem tesz túl jót a testednek, és hazugság, hogy óvszerben nem lehet élvezni a szexet, nyilván elvesz az érzésből, de eddig mindegyik férfi, akivel voltam, el tudott élvezni óvszerrel is. Használhatsz még pesszáriumot, illetve méhszájsapkát spermiciddel kombinálva. Ha nagyon nem vevő az óvszerre, akkor én ezt a kettőt ajánlanám a leginkább, valamint a termékenységtudat módszert.

De ha neked személy szerint nincs problémád a tablettával, természetesen elmehetsz egy nőgyógyászhoz, aki felír neked ilyen készítményt, én igyekezném ezt a legutolsó lehetőségként meghagyni.

2019. júl. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nos vagy kamu.

Vagy rohadt éretlen vagy még, így ne szexelj.

És a barátod elég nagy pocs hogy így kijelenti szedj valamit mert nem függ meg ovszerrel...

Szóval nagy bajok vannak. Inkább nezzetek mesét mert úgy érzem ebből gyerek lesz ha nem vigyaztok normálisan...

2019. júl. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!