Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha áttérek egy fogamzásgátloro...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha áttérek egy fogamzásgátlorol egy másik fajta szedésére, akkor kell védekezni az elso honapban másféle képpen is, vagy ugyanolyan védelmet biztosít?

Figyelt kérdés
2008. nov. 13. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Ilyenkor egy 7ig kell mashogyan is. Ez tuti, nekem orvosom mondta.
2008. nov. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha pl. fog.gátlóról térsz át gyűrűre akkor kell 1 hét, de ez le van írva a tájékoztatóban!
2008. nov. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem minden esetben kell védekezni, nézd majd meg a tájékoztatójában a "másik fogamzásgátló készítményről való áttérés" címszó alatt!

Váltanom kellett tavaly és úgy volt, hogy végigszedtem a régi levelet és szünet nélkül szedtem tovább az újat. Nekem azt mondta a doki, hogy nem kell védekezni, nem is lettem terhes!

2008. nov. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!