Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symicia fogamzásgátlóról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symicia fogamzásgátlóról váltás mire?

Figyelt kérdés
A fogamzásgátlótól csökkent a libidóm, konkrétan a nullára redukálódott, szóval visszamegyek dokihoz, másikat kérni, csak érdekelne, akiknél hasonló probléma volt, és váltottak mire? Bevált?
2011. okt. 10. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy akinek egyiktől csökkent a libidója, a másiktól is ugyanúgy, éshogy a gyógyszerváltás nem segít ezen.
2011. okt. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én mást olvastam, de ha mást nem majd dokit megkérdezem...
2011. okt. 10. 23:36
 3/10 anonim ***** válasza:

első, rosszul tudod...


kérdező, a dokid ismer téged, vele beszéld meg ezt

2011. okt. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
én is azt szedtem csak ugye most megszűnik és nekem yasminellét irt fel a dokimert álitolag ugyan az az összetétele mint a symiciának.
2011. okt. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
(újra van symicia, csak jogi gondok voltak )
2011. nov. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nincs egy hete, hogy a patikus nekem azt mondta, hogy megszűnt. És mikor nődokinál jártam, ő se mondta, hogy újra lenne.
2011. nov. 11. 18:44
 7/10 anonim válasza:
Én ma voltam a dokinál és nekem ezt írta fel :)
2012. jan. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen közben, rájöttem, hogy kapható megint, de amit felírtak helyette, jobb, szóval nem váltok vissza.
2012. jan. 5. 18:30
 9/10 anonim válasza:
Mit írtak fel?
2012. jan. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Lindynette.

Kicsit paráztam tőle, mert szinte csak rosszat írtak róla, de nekem sokkal jobb ez, mint a symicia.

2012. jan. 10. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!