Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hormonmentes fogamzásgátlásról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hormonmentes fogamzásgátlásról mi a véleményetek? Pesszárium, pharmatex hasonló

Figyelt kérdés
Egészségügyi okok miatt nem szedhetek fogamzásgátlót, viszont az óvszer rendszeresen irritációt okoz, így szeretném elhagyni és más alternatívát keresni. Pharmatex krémet próbáltam már, az bevált nem volt gond, viszont inkább a tabletta verzióra gondoltam. Mivel még nem szültem, így nem tudom milyen egyéb megoldás jöhetne szóba. Pharmatex hüvelytablettáról esetleg vélemények? Tudom sok negatívum szól ellene, de mindkét oldal véleménye érdekel. Előre is köszi!

2019. júl. 21. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Menj el egy nőgyógyászhoz, valószínűleg huvelygyuru lenne a legmegfelelőbb szamodra.
2019. júl. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Mi a pharmatex huvelykupot használjuk 3 éve,semmi gond nem volt idáig.
2019. júl. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

engem a tabletta nagyon szárít és csíp, mi a baj a krémmel?

1: hüvelygyűrű meg hormonos

2019. júl. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3

Először mi is a tablettát próbáltuk ki...nekem is es a férjemnek is lángolt odalent.Nem jött be,de a kuppal nincsenek ilyen problémák

2019. júl. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

" óvszer rendszeresen irritációt okoz,"

Van latexmentes is.

2019. szept. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
spirál, egy eve hasznalom es bevalt
2019. okt. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!