Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha fogamzásgátlót szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fogamzásgátlót szeretnék szedni, nagy baj ha nem tudom a nőgyógyásznak megmondani hány napos a ciklusom?

Figyelt kérdés
Nem szoktam sajnos felírni mikor jön meg. Vagy várjak pár hónapot és írjam? Az elég sok idő, nem szeretnék több hónapon át csak óvszerrel védekezni.
2019. júl. 23. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem igaz hogy nem tudod valamelyik naphoz kötni, hogy mikor jött meg. Én se írkálom, de azért tudom mikor jött meg ha elkezdem nézegetni a naptárt, meg azért nem árt tudni mikor esedékes hogy megjöjjön. Ameddig ennyire nem tudsz figyelni, hogy figyelnél arra hogy kell a gyógyszert helyesen szedni.
2019. júl. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem kell egyből nekem ugrani. Ez nem jelent semmit, nem tartottam fontosnak hogy leírjam.
2019. júl. 23. 14:31
 3/9 A kérdező kommentje:
Az hogy semmit nem jelent úgy értem, hogy nem jelenti azt hogy egy figyelmetlen, hanyag ember lennék aki még a gyógyszert sem tudja normálisan bevenni.
2019. júl. 23. 14:34
 4/9 A kérdező kommentje:
De azért köszi a választ. Általában csak azt tudom melyik héten kell megjönnie.
2019. júl. 23. 14:35
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
A nőgyógyász azt fogja kérdezni, mikor volt utoljára. Nyugodtan mondhatod, hogy össze-vissza szokott megjönni, a gyógyszer azt úgyis rendbe teszi. Meg hazavágja a libidódat is, de hát ugye valamit valamiért.
2019. júl. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hűha. Nem tudom elhinni hogy nem mondták el mennyire fontos vezetni a menzeszed. Alap női dolgok egyike.

Javasolom hogy várj pár hónapot és közben regisztrálj a ciklus.hu oldalon ahol néhány adat segítségével többek közt a rendszer kiszámolja az átlagos ciklushosszodat is. Én már 14 éve itt vezetem és nagyon jó, mert e-mail emlékeztetőt is be lehet állítani és előtte nap már jelez hogy másnap számíts a mensesedre (vagy várható ovulációdra, vizsgáld meg a melled, esedékes nőgyógyászhoz menned stb).

Természetesen úgy is jó ha te írogatod és számolgatsz, de a mai világban már ilyesmire is van lehetőség, hátha ehhez több kedved lesz.

32/N

2019. júl. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. júl. 24. 16:17
 8/9 anonim ***** válasza:

"Nyugodtan mondhatod, hogy össze-vissza szokott megjönni, a gyógyszer azt úgyis rendbe teszi. "

Nem teszi rendbe, kikapcsolja a természetes ciklust.

2019. szept. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, kikapcsolja, viszont az össze-vissza vérzést megszünteti.
2019. szept. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!