Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szüleim folyton kérdezgetnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim folyton kérdezgetnek, milyen nők tetszenek nekem, amikor azonban megmondom az igazat, azt mondják, komolyabb embernek gondoltak. Miért mondhatják ezt?

Figyelt kérdés
Az ízlésesen nagy mellekkel rendelkező nőket szeretem. Ízlésesen nagy azt jelenti, hogy nem durván nagy, csak épp látványos. Az is tetszik, ha kellemesen telt combjai vannak egy nőnek. Baj, hogy ezt bevallottam a szüleimnek? Milyen választ vártak tőlem?

2019. júl. 24. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Azt akarták hallani, hogy a cuki vékonykákat kedveled.

Ők kérdezték, birkózzanak meg a tudattal.

2019. júl. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem rendben van, hogy őszintén elmondtad, hogy mi tetszik neked.

Sok más férfinak is bejön, ha egy nőn van mit fogni.

Másnak meg más, egyik sem jobb a másiknál.

2019. júl. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mickbro ***** válasza:
62%

A komolyság és a szexuális "ízlés" között mi az összefüggés? Kb. semmi.


Anyád is vágyakozik a nők után? Ő is ismerkedett nőkkel, mielőtt férjhez ment? Milyen tapasztalata van ebben?


Ha nem ugyanaz tetszik neked meg apádnak, akkor mi van?

2019. júl. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Komolyabbnak gondoltak, minthogy az legyen a szempont hogy kanna meg sonka legyen.
2019. júl. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg semmi közük hozzá. A világért nem faggatnám a fiamat az ízléséről, majd ha hoz egy lányt és bemutatja, úgyis kiderül, milyen az ideálja. Ez az ő magánügye.

egy anyuka.

2019. júl. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Mickbro ***** válasza:
3%

Ebben az esetben, neked kell levonnod a tanulságot a szüleidről.

Az ő véleményük szerint, ezek szerint, nem számít a külső...

Hááát, nekem nem ez a véleményem.

De a többi már a te dolgod.

Indiában a szülők választanak párt a gyereküknek, persze egy csomó szempontot figyelembe vesznek állítólag pl. asztrológus véleményét meg anyagi helyzetet, ilyesmik...

Állítólag működik.

2019. júl. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szülők mindig más párt akarnak a gyereküknek.
2019. júl. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy nem a kulsejere gondoltak, es ezert?

Ez tunne erthetonek.

Ha nem, akkor ok butusok, ne vedd komolyan oket.

2020. márc. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, azt várták, hogy valami értelmes belső tulajdonságot mondasz, pl. legyen intelligens, legyenek céljai stb., nem csak annyi nálad a szempont, hogy legyenek dudái...
2020. márc. 4. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!