Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Maszturbációfüggő lány vagyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszturbációfüggő lány vagyok. Hogyan lehet leszokni róla, minél hamarabb? L

Figyelt kérdés

2019. júl. 24. 16:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Partnerrel. Nem kérek privit!
2019. júl. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Próbáld meg kibírni, hogy egy pár napig nem nyúlsz magadhoz, és ha megkívánod a szexet,csakis másik emberrel csináld.
2019. júl. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem nyúlsz magadhoz.
2019. júl. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#2 Haat...csak Nekem mar egy ideje nincs pasim :/
2019. júl. 24. 16:26
 5/14 anonim ***** válasza:
33%
Miért nem keresel?
2019. júl. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
2-es vagyok: pedig nincs nehéz dolgod. Egy lány ha akar, az mindig tud valakivel dugni, hemzsegnek a csaj nélküli kanos férfiak.
2019. júl. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Hányszor akarod még megkérdezni?

Csak hogy valami hasznosat is mondjak: csak simán ne nyúlj magadhoz. A falat fogod kaparni de egy hét múlva kb átálsz és már nem fogod kívánni.

2019. júl. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

És miért akarsz leszokni róla?

Amíg nincs pasid nyugodtan csinálhatod, normális hogy kívánod a szexet/kielégülést. Meg pasi mellett is csinálhatod mert nem árt, sőt csak jobban megismered a tested.

2019. júl. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#7 En csak most regisztraltam XD


Tudom,kanos pasibol sok van,de En inkabb parkapcsolatparti vagyok.

2019. júl. 24. 16:33
 10/14 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem meg lehet fiú vagy.Egy lány nem tesz fel ilyen kérdést,hisz mindig mindenhol minden nőnek akadna kolbász a lába közé.Itt régen a nő nő volt a férfi pedig férfi.Mára összezavarodt ki kicsoda a fiú lány e vagy a lány fiú.Engem meg törölnek,ha csúnyát írok ha felbosszantanak.Szóval,ha lány vagy,akkor szedj fel valakit vagy valakiket akik majd kielégítenek,és máris leszoksz az önkoelégítésről
2019. júl. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!