Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek mi fér bele egy alkalmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi fér bele egy alkalmi kapcsolatba, vagy egy egyéjszakás kalandba?

Figyelt kérdés
Itt nyilván csak felszínesen ismeritek egymást, nem vagytok egymásba habarodva, csak teszitek a dolgotokat. Az érdekelne, hogy mi az ami belefér egy alkalmi szexbe? Szájbaélvezést gondolom mellőzitek, lányok?? Vagy extrém pózok?

2019. júl. 24. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Szex terén? nálam elég sok minden. Anál, szájba élvezés, több póz kipróbálása, bdsm "játékok" szerepjáték stb.

Elvégre azért van 2 ember szexkapcsolatban, h minnél jobb, változatosabb legyen a szex.


L

2019. júl. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Még annyi h egyéjszakásom soha nem volt, és nem is lesz. Az alkalmiba meg ugyan ezt csinálnám mint szexkapcsolatba!


1 voltam

2019. júl. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a szexkapcsolat abból jobb, hogy ismered a másikat, megbízol benne, és rendszeres a dolog.

Alkalminál nem ismerem, de megelőlegezem a bizalmat (nem olyan, mint a kiérdemelt bizalom) és valszeg soha többet nem találkozunk. Pózokban lehet vakmerő a dolog, de a gumi nem kerül le, az tuti.

2019. júl. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden belefér.
2019. júl. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szinte bármi.
2019. júl. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!