Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Okozhat károkat a hüvelyben a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhat károkat a hüvelyben a túl nagy farok?

Figyelt kérdés
Sokszor ezen görcsölök. Eléggé fáj ha belém hatol. Meg fogom tudni szokni? Ha sikerül megszokni, akkor nem fogom élvezni a kisebbet?

2019. júl. 25. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Ha durván csinálja, esetleg ugy hogy nem vagy kelloen benedvesedve akkor igen.
2019. júl. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Igen , okozhat, főleg hogyha elég vadul és durván használja a gazdája... Amúgy meg nagy farok után a kisebbet is megtudod szokni, de ez nagyon egyénfüggő, meg nyilván :mennyivel kisebbet??
2019. júl. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Mondjuk egy 20-22 cm után a 16 biztos nem lesz olyan érzés🙂
2019. júl. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Igen tud kárt okozni.

A hüvely nagyon rugalmas és szex közben felveszi a pénisz formáját, igen érezni fogod a kisebbet sőt lehet egy kisebbet te jobban élveznél, mert az hogy fáj nem jó, nem kellene fájnia.

2019. júl. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Csak ha durván csinálja és nem nedves a hüvely.
2019. júl. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is volt ilyen.

Exem 20 volt, fájt ha belém hatolt (fel voltam eléggé izgulva és nem volt durva!). Az első 1-2 perc nagyon lassan ment mindig, utána lehetett mindent.

Azt vettem észre, hogy miután végeztünk 1-2 napig fájt a hüvely bementnél. Ki lett dörzsölve és picit csípett ha pisiltem, de elmúlt (nem vagyunk nemi betegek).

Most van egy pasi, akinek kisebb a pénisze és elsőre csodálkoztam is, hogy olyan könnyen ment 😁 Nem élveztem annyira, mint amihez hozzá vagyok szokva, de igyekszem eskü (és reménykedek benne hogy néhány alkalom után menni fog 😞). Viszont se közben, se utána nem fájt 😊

2019. júl. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!