Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kb milyen mélyre megy be a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb milyen mélyre megy be a farok a nőben? Bemegy a méhig, vagy csak a hüvelyben mozog?

Figyelt kérdés

2017. aug. 13. 17:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%

A méhszájig,maximum.De az már nagyon kellemetlen,fájdalmas tud lenni.

Hüvelytől függ,amúgy,hogy ki mit bír.

2017. aug. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Talán egy anatómia óra nem ártana öt percben.
2017. aug. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%

Ott már rég baj van, ha bemegy a méhig.

Ugyanis előtte ott van a méhszáj, ami zárt, tehát esély nincs rá. De ha már az internet világában élünk, talán utána nézhetnél a női test felépítésének.

Viszont ha egy nő kellőképpen fel van izgulva, el van lazulva, akkor képes annyit tágulni a hüvely, hogy tövig bemenjen.

2017. aug. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Utánanéztem és jól ismerem a női test felépítését csak az nem volt világos, hogy meddig megy be a pénisz.

Köszönöm.

2017. aug. 13. 18:00
 5/20 anonim ***** válasza:
66%

Ha kicsi a farkad bemegy tovig ha nagy akkor nem

Amugy alapban 8-10 mely a huvely es max 5cm tud meg nyulni ...

Szal 15cm szepen befer a nagyobb mar kint marad ! :-D

2017. aug. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
28%
Kisfarkúként be lehet tolni tövig hisz el sem éred a méhszájukat XD. Milyen megalázó érzés...
2017. aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%
Biológia egyes.
2017. aug. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
14%

Szóval megvizsgáltak 39nőt(legalábbis erről van adat a neten többek közt elsőre)találtak kb 6,8-14,8cm Nyugalmi hossz(!!!) hüvelyt.Alapból a hosszabodás minimum 150%,tehát nem beszélünk még arról hogy felizgulva az alap 6-9cm hüvely 12,5-15cm mint amikor a farkad feláll!Egyébként 200-300% hosszabbodás lehetséges.Tehát bemegy abba kicsibe 20-23 és ez egy átlagos hüvely.Nem beszélve arról plussz mennyi a méhszáj alatti/utáni hossz.Ez egy kis zsákocska/sarok.Valakinek hosszabb.Van akinek az méhszáj előtti sarok.Nem minden nő pontosan ugyanúgy épül fel.A méh alatt megy el,ferdén felülről csatlakozik a méhszáj.Itt van egy kép sok mindent elmagyaráz ez is,el kéne olvasni a képaláírást:

[link]

Kép megnyitása új oldalon és nagyítás jel kattintás tisztábban olvasható.

2017. aug. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%

Utolso hat latszik h pasi vagy ...

Az a kep hulyeseg mivel az atlagos farok 15cm korul van ugy kizart h a noi huvely hosszabb legyen mint 15cm

Ha anatomiailag nezed akkor a kep szerint. Belek koze kellene h felmenjen a meh ami kizart

Amugy 39 no nem relevans adat ...

2017. aug. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom nekem volt olyan nőismerősöm akiben eltűnt elmondása szerint a 23cm tövig.Jó szemmértéke van belemutatta a levegőbe,rámértem.Az én átlagnál hosszabb is eltűnt és ő csak 160cm es.
2017. aug. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!