Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, ha megszorulnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ha megszorulnátok anyagilag el tudnátok képzelni, hogy pénzért cserébe szexeljetek?

Figyelt kérdés
Esetleg előfordult már?

2019. júl. 25. 10:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
24%

Durva leszek :

A férj-feleség állapot is ez nem ?

Csak az meg van ideologizálva és szentesitve, katolikus marketingdumával, hogy az helyes és milyen széép dolog.

2019. júl. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Belemennék
2019. júl. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

#12

Akár most is vagy csak ha meg lennél szorulva?

2019. júl. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
72%
Noha nem kifejezetten pénzért, hanem idősödő hölgyeknél kosztért-kvártélyért előfordult. Egyetemista voltam, egy fillér, munka és szállás nélkül egy idegen városban.
2019. júl. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
72%
Elnézést, figyelmetlen voltam. Most látom, hogy a kérdés hölgyekre van kihegyezve. Tekintsétek semmisnek a válaszomat, kérlek.
2019. júl. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
11. Aha. És szerinted protestánsok nem is léteznek? Csak katolikus mindenki, aki házasodik? És nem egyházi esküvő sincs?
2019. júl. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
60%

#16.

Dehogynem, csak ez igy jutott eszembe, ahogy leirtam :-).

Neked is igazad van, de ez a pénzért szexelni kontra házasság téma úgyis összemosódik.

Én soha nem voltam nős, nem is leszek, és ahogy öregszem, egyre jobban elvből nem :-)

Természetes vágyból-kivánásból-hiányérzetből voltam együtt eddig bárkivel x ideig.

Nem pedig vallási-gazdasági-társadalmi-jogi-terheslettemségi kötelezettségből.

És már le merem és tudom irni az abszolút reális megfogalmazását a házasságnak.


Ja, és nem itélem el a pénzért szexelést, határok között.

2019. júl. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
60%

És bocs ha folytatom,

Különbséget teszek a túlélésért szexelés és a 86. Seychelles szigeteki nyaralásért szexelés között.

Az előbbivel semmi gondom, akkor ha nem egy pasi kényszeriti ki egy lányból, hogy márpedig muszály neki.


Volt ilyen ismerettségem, ahol nagyon idős nygszülőkre maradt egy 19 éves lány, az amugy is idősebb szülei meghaltak, alkoholisták stb stb.


Amikor elkezdte mesélni a fél életét még hozzá sem nyúltunk egymáshoz, csak a második randin. De akkorra vittem neki egy telefont, előfizetéssel, bevásároltam neki egy hétre kaját, üditőt, meg sok tampont, dezodort stb stb. szóval mindent, amire szüksége lehet. Ezután rendszersen összejártunk8 hónapig. Egy hónap múlvára intéztem neki nyugodt munkahelyet, ahol nem b...sztatták vagy cikizték. És rávezettem arra, hogyan kell sprórolni stb stb.

De ő soha nem élt ezekkel vissza és ez a leglényegesebb és nem volt mág 5 másik "balek" akivel finansziroztatta volna az előbbrejutását. Na és ez a fontos.


Ha ez ciki, akkor vállalom.

2019. júl. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 8-as válaszolóval.. 🤷‍♀️
2019. aug. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Velem előfordult már és eltudnam képzelni

18l

2019. nov. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!