Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veletek is előfordult már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is előfordult már tartós párkapcsolatban (esetemben 5éve már), hogy időközönként elkap a hév és friss húsra vágytok? Akár ffi. Akár nőről legyen szó. Mit tesztek, hogy kezelitek?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem, teljesen rendben a kapcsolatunk minden téren, a szex is nagyon jó töretlenül.
2019. júl. 25. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Ember,én mindennap friss húsra vágyom!
2019. júl. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Örülök hogy van barátnőm és leszarom a többit !!!
2019. júl. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Neked mindegy akár ffi akár nő legyen?

Ezt nevezed te rendben levőnek.?

2019. júl. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Előfordul. Gyakran. Kezelem, mert nincs választásom. F
2019. júl. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Ez mindig nyáron jön rám. :) Biztos a hormonok.
2019. júl. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ez teljesen normális. Nekem 2 év volt eddig a leghosszabb kapcsolatom(23 vagyok), de nem tudom elképzelni, hogy több év után ne kívánjak meg mást is. Beszélnék róla őszintén a párommal, mint mindenről, megcsalni nem tudnám.
2019. júl. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Ha a páromnak lenne ilyenje akkor belemennék hogy hármasozzunk. De csak a közös ágyunkba hozhatna nőt, a többi megcsalás
2019. júl. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
5: Nekem is tavasszal, meg nyáron :DD
2019. júl. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer fordult velem elő igazán, meg is tettem. Így találtam rá életem nagy szerelmére
2019. szept. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!