Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy párkapcsolatban mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban mennyire számít gáznak maszturbálni?

Figyelt kérdés
Mindenekelőtt szeretném leszögezni, hogy a barátnőm, és én rengeteget dolgozunk. Az esti órákban érünk haza, én nagyon sokszor kívánom őt, annak dacára is, hogy egész nap húzom az igát, és holtfáradtan jövök haza. Mire lezuhanyzok már a barátnőm alszik, engem meg szétvet a vágy. Szégyenszemre, ki kell mennem a wc-re rejszolni. Most viccet félretéve. Ha mindez kiderülne, biztos vagyok benne, hogy rossz fényt vetne az egész kapcsolatunkra. Nagy ritkán szexelünk, mondhatni hetente 1x. :((

2019. júl. 14. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Remélem nem az :). 31. F.
2019. júl. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem számít gáznak a maszturbálás. Van olyan hogy a másik fáradt, beteg nem kívánja a szexet.

Megbeszélés kérdése, és lehet egymás előtt is csinálni a masztit , nem kell azért a wc elbújni.

2019. júl. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Felnőtt gondolkodású emberek között semennyire.
2019. júl. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, és 99 % valószínűséggel a barátnőd is csinálja ilyen ritka szex mellett.


Azon viszont szerintem érdemes lenne gondolkoznotok, hogy a heti egy szeretkezés elég-e mindkettőtöknek hosszabb távon, ha pedig nem, akkor hogyan lehetne ezen változtatni.


Hétvégén például miért nem vagytok együtt többet?

2019. júl. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz.

Az nagyon ritka, hogy a 2 fél szexigénye pont megegyezzen, ezért a nagyobb igényű fél kénytelen így megoldani.

2019. júl. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én végigszexelném a hétvégén a helyetekben. Az tudja kicsit ellensúlyozni a dolgot. Mondjuk szombat-vasárnap reggel és este is egy-egy órát. Az elég jól tudja kárpótolni a hétköznapokat. És az már heti 4 alkalom. :)
2019. júl. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, hogy maszturbálsz, szinte ez természetes, hidd el más is csinálja ha így alakul a szexuális életük.
2019. júl. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz.Mi mindketten szoktuk csinálni.Meg is beszéljük a dolgot.Nincs ebbe semmi rossz!
2019. júl. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha jol esik,mirt ne csinalnad.ha osszejon a szex,dugsz,ha nem rejszilsz.a lenyeg mindeg elvezel.
2019. júl. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!