Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg van olyan pasi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan pasi, akinek nem fontos az orál?

Figyelt kérdés
Nekem is és a páromnak is nagyon fontos, szeretem is csinálni. Viszont nemrég szóba került baráti körben a dolog és több ismerős is azt mondta, hogy nem fontos/egyáltalán nem is csinálják. Ezt csak azért mondták, mert nem akarták bevallani vagy tényleg van ilyen? Van olyan nő, aki nem igényli, hogy kinyalják es van olyan pasi, aki nem igényli hogy leszopják? Számomra ez tök abszurd.
2019. júl. 25. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Van ilyen pasi. Az egyik exem is ilyen volt, sose igényelte az orált. Az első aktus alatt meg is lepődtem, hogy kivette a számból, azt hittem, hogy rosszul csináltam vagy valami, de nem. Őt nem érdekelte se az orál, se az anál, se semmi ilyesmi.

Nagyon jó volt az ágyban, nagyon szerettem vele lenni. :)

2019. júl. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen vagyok.
2019. júl. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Akinek érzékeny a pénisze, azok nem szeretik.
2019. júl. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Én is ilyen vagyok. Nem tudom, miért - talán túl passzív tevékenység. Nem kellemetlen, egyszerűen csak nem igazán hoz lázba.

28/F

2019. júl. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
A 13-as válaszoló...
2019. júl. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Igen, a lúzerek.


Egy igazi férfi szopatja a csajokat rendesen.

2019. júl. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Imádom adni a csajnak ,ha vissza akarja adni nem bánom ,de azt sem ,ha nem. Amúgy is amikor már olyan nedves szinte el van ázva a lepedő is inkább beteszem neki és dugom miközben markolom a fenekét.
2019. júl. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%

Engem a párom ha lehetne folyton szoptatna 😉😉

Ha nekem megvan a havim közli nincs szád drágám?

Utálom mert ö viszont csak benyálazza belenyalni alig akar mintha beteg volnék na mind 1,pedig 16 éve vagyunk együtt

Tehát Magyarul önző

2019. júl. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ezek szerint van. Miért akarnák eltitkolni előled az ismerőseid, ha vagytok olyan viszonyban, hogy szóba kerüljön a téma köztetek?
2019. júl. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!