Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek miért fontos a pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért fontos a pasi magassága?

Figyelt kérdés

Szerintem ez nem függ össze azzal, hogy meg tudják e védeni, illetve szerintem ennek egy kacsolatban egyáltalán nem kéne szempontnak lennie.


Akkor mégis miért nyom annyit a latba a magasság?



2017. aug. 22. 17:37
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
46%
Mert egy nő biztonságra vágyik fizikailag is.
2017. aug. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
65%
Általában inkább alacsonyabb pasijaim voltak (nálam azért nem alacsonyabb), de a férjem végül 190 cm. Sokan azért szeretik, mert fel tudnak venni mellettük magassarkút. Engem a magasság sosem érdekelt igazán, de most már nem tudom elképzelni, hogy ne magas pasim legyen.
2017. aug. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Jó, de pont ezeket írtam... Szerintem egy csaj, nő elsősórban ne a biztonságot várja a párjától, ha nincs más akkor vegyen fel egy testőrt, vagy tanuljon meg karatézni.


Másrészt a biztonságot egy alacsony, átlagos pasi is megadhatja hiszen sem a fizikai erő, sem pl. a reflexek fejletsége nem a magasságon múlik.

2017. aug. 22. 17:44
 4/37 A kérdező kommentje:

Valamint a szerint válaztani partnert, hogy jöhet e mellé magassarkú? Ez egy kicsit nem szánalmas?


És, ha mondjuk én 176 vagyok, a csaj 170 akkor A. azért nem jár velem mert a cipő fontosabb, B. jár velem, de csak azért nem hord magassarkút mert az neki ciki, hogy akkor 2 cm-el magasabb nálam, holott szereti a magassarkú cipóket?????!!!

2017. aug. 22. 17:47
 5/37 anonim ***** válasza:
81%
Azért akarnak pasit mert nekik ez tetszik. Pont. Most az a bajod,hogy te nem felelsz meg a kritériumnak? Sajnálatos,de így van. Törődj bele és ne pocsogj még itt is.
2017. aug. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
5%
Fizikailag is? [link] arra jók az ilyen fajták...
2017. aug. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

6. Nem értem mire gondolsz, mit akarsz ezzel a képpel mondani és, hogy fajták alatt mit értessz...


Amúgy nem 176 vagyok, hanem magasabb. Azt csak példának írtam.


Nem picsogok, csak tényleg szeretném megérteni és örülnék, ha valaki őszíntén elmagyarázná.


Nekem egy nő magassága mind1, ahogy a mellének a mérete is. Ugyanakkor a külseje nem.

2017. aug. 22. 18:03
 8/37 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudok érdembeli választ adni, egyszerűen csak a magasabb pasik jönnek be. Az ízlés meg ugye nem egy racionális dolog.
2017. aug. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
82%
2-es vagyok. Nem kell felháborodni egyből. Én nem hordok magassarkút és férjemet se azért választottam, mert magas. Csak leírtam sok nő szempontját...
2017. aug. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
66%

Nekem a csajok elmondták h imádnak a pasi álla alá bújni és felnézni rá szó szerint értve. Aztán ott van az is, amit 8-as írt, h ez puszta beállítottság. Nekem pl férfiként a magas nők jönnek be. Volt alacsony barátnőm, de nagyon rossz volt legörnyedni hozzá.... Rem tudtam segíteni.


F/2 m magas

2017. aug. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!