Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők szemében tényleg abszolú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szemében tényleg abszolút felülírja egy férfi létező összes pozitív tulajdonságát, ha kiderül, hogy mondjuk csak 13 centis a hímvesszője?

Figyelt kérdés
2019. júl. 26. 20:51
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Hát, megsüthetem az önbizalmamat, ha 1000-ből mondjuk csak 2-3-nak lennék elég. :D
2019. júl. 26. 21:41
 12/30 anonim ***** válasza:
0%
Igen, egyből kidobnám a pasit, tudod kinek kell 13 centis farok.
2019. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
4%

Na csak bevallják hogy a 13 cm kicsi a legtöbb nőnek!

Mi történt hirtelen?:D

2019. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
86%

HAGYJÁTOK MÁR A JÓ LESZ-E A FARKAM KÉRDÉSEKET!!!

Nem, nem attól leszel veszett ügy egy nőnél hogy 13 cm vagy (tehát ÁTLAGOS= a legtöbb férfinek ebbe a 12-15 cms tartományba esik, és a legtöbb nőnek ez a kényelmes, befogadható, elvezhető méret...)

Attól nem kelletek a nőknek hogy addig terjed a a szexuális kulrúrátok hogy minél nagyobb farok = minél jobb szex, meg azért se mert egy anonim oldalon sopánkodtok mint valami szerencsétlen élettelen balfékek...

Ahelyett hogy olvasnátok a témában, ha nővel vagytok próbálnátok minél jobban odafigyelni es elvezetet okozni, elkönyvelitek hogy a szemét mocsok nőknek csak 18 cm felett kell...

Arra nem gondoltok hogy nem mindenkinek a vaginája egy feketelyuk? Meg hogy,a G-pont kb 1-2 centire van a bejárattól? Hpgy 1 ujjal is lehet hüvelyi orgazmust okozni? Alapvető anatómia es szexuális kultúra hol van belőletek???

2019. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
83%
A 13 nem pici, az átlag méret alsó határát súrolja.
2019. júl. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Hát, szerintem én ezt a részét az életnek továbbra is hagyom! :D Dolgozom, mint az állat, ha minden igaz, ősztől megyek a 2. diplomámhoz szükséges képzést kezdeni levelezőn, mellette sportolok, full kövérről lefogytam átlagos testalkatúra, a sportosság azért nem holnapra lesz meg, erre meg egy ilyen banális hülyeség miatt az emberiség kb. felének a szemében egy nagy nulla vagyok. Kösz, de kösz nem! :D
2019. júl. 26. 22:04
 17/30 anonim ***** válasza:
79%
Az előző válaszhoz még annyit, hogy gyengébbek kedvéért: az átlag azt jelenti, hogy épp ugyanannyi kisebb, mint nagyobb péniszű férfi van.
2019. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%

Igazad van kérdező! Csak a nő soha nem fogjàk bevallani hogy ekkora kicsi nekik. Letagadják!

Én se ismerkednék ha ekkora lenne!

Sok büszkébben dicsekedi el a barátnőnek ha 18-20 cm, mintha 13-14 cm lenne;)

2019. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
83%

Komolyan dsz az itteni felhasználokra? Aki itt helyeselt, hogy a 13 pici minden férfi, ők ezt élvezik, élvezik, ha másokat alázhatnak, ha már így is egy nagy kalap ... az életük.

A nők jobban tudják és egy nőnek pont hogy tökéletes a 13 is, ha a pasi tud vele bánni és nem csak ész nélkül kefélm

2019. júl. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
96%
Mindegy hogy milyenre fogytál, hogy mennyire sportolod ki magad, hogy hány diplomát gyűjtesz, hogy mennyit és mit dolgozol, vagy hogy mekkora a farkad, ha a fejedben van a gond. A 14-es tökéletes választ írt, de el sem jutott a tudatodig, ugyanazt nyomod amit eddig is. Ez a probléma veled, nem a farkad mérete.
2019. júl. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!