Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Üdv! 18 éves vagyok tőzsdézni...

Üdv! 18 éves vagyok tőzsdézni szeretnék, abszolút kezdő vagyok mivel most szeretném ezt az egészet elkezdeni, nagyon sok mindent olvastam, és láttam negatív és pozitív oldalát is. Tanácsot szeretnék kérni hogyan, miért, mennyivel kezdjek bele?

Figyelt kérdés
Tőzsde

2014. szept. 3. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Tőzsdére olyan pénzt vigyél, amiről már lemondtál, nem kenyérre kell ...
2014. szept. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam, és ezt sejtettem is.
2014. szept. 3. 23:56
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyéb tanács?
2014. szept. 3. 23:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Ebbe minden össze van foglalva. Sajnos a mai világban sokszor úgy állítják be mint egy munkahelyet, de ezen nyerészkedni csak az tud aki manipulálja az árakat.
2014. szept. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Inkább próbálkozz az OTC piaccal. Tudsz gyakorolni kereskedési platformokon (Metatrader, Plus500), ezeknek van demó verziója, ahol virtuális pénzzel tudsz kereskedni valós árfolyamon.


Itt tudsz tanulni:

[link]

+ ajánlom még az elemzésközpont videóit a youtube-n.

+ pár link, ahol találsz például elemzéseket:

[link]

[link]

[link]

Itt is tudsz valamennyit tanulni, meg ha már jól megy a tőzsdén kívüli termékekkel a kereskedés, akkor tudsz venni itt tőzsdetagságot:

[link]

2014. szept. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2014. szept. 4. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!