Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normàlis, ha nőként nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normàlis, ha nőként nagyon tetszik, ha egy férfi körül van metélve? 23/L

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy sráccal, először nem feküdtünk le, csak orális szex volt köztünk. Akkor éreztem, hogy valami fura, de nem jöttem rá mi. (inkább ő csinálta nekem) Nincs nagy farka, olyan átlagos. Mikor először lefeküdtünk, utána mondta el mi a helyzet és akkor állt össze a kép, hogy valami fura volt de magamtól nem jöttem volna rá. Meglepődtem, mert még sosem voltam körülmetélt férfival és különlegesnek találtam. Viszont azóta rá vagyok erre kattanva, valahogy jobban éreztem így magamban, pedig mint mondtam nem hatalmas mérettel van megáldva. Ez a körülmetélés miatt lehet, hogy ennyire bejön és jobban érzem, vagy csak simán jó az ágyban és jó a technikája? Nektek erről mi a tapasztalatotok?
2019. júl. 27. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Aha sztem normálisnak mondható.


L

2019. júl. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen normális. Van akinek ez jön be, van akinek más. Én is körül vagyok metélve, szerintem kellemes így lenni. Éppen ezért jó dolognak tartom.
2019. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Normális persze!
2019. júl. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Néha még én is megszabadulnék a sajátomtól, óvszer használata közben zavar.
2019. júl. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt elsősorban a vizuális hatás működik nálad, attraktívabbnak, szexuálisan izgatóbbnak találod a péniszt attól, hogy folyton látszik a makk. És mivel a szexben nagyon sok minden fejben hat (ezért olyan stimuláló az, hogy mit látsz vagy hallasz [mit mondanak neked, vagy hogy nyög a másik, vagy az egyéb hanghatások]), szokták mondani, hogy az agyunk a legnagyobb nemi szervünk, így szerintem az van, hogy a vizuális agyi inger felizgat, és jobban élvezed a farkát (mert tudod, hogy az mozog benned, ami úgy tetszik). A másik pedig, hogy az tény, hogy a szabadon lévő makk mindig kövérebb, mint a fityma alatt szunnyadó, mert ki van téve folyamatosan a külső környezet ingereinek, kvázi edzettebb is.

Ehhez azonban nem feltétlenül kell lenyiszatolni azt a bőrdarabot, ami tele van isteni szexuális ifegvégződések ezreivel, egyszerűen csak hátrahúzott fitymával kell élni. Ebben az esetben is folyton látszik a makk, és ez a méretén is pozitívan meglátszik.

2019. júl. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen tök normális.
2019. júl. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!