Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lànyok/hölgyek nektek tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lànyok/hölgyek nektek tetszik az ha egy férfi s szemetekbe monndja hogy "kivánlak. Szeretnék veled szeretkezni"? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Van egy nő akivel megy köztünk a szexuális utalàs. Nagyon kivánom.. szeretnék vele egy èjszakát eltölteni.. csak nem tudom hogy győzzem meg vagy hogyan vegyem rà..
2019. júl. 22. 10:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Ha nagyon tetszik, felőlem a bevásárlólistáját is felolvashatja előtte.
2019. júl. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
18%
Én kiröhögném :D:D igaz én utálom a romantikát, főleg ha csak dugni akarsz, ez a szöveg iszonyat kaka
2019. júl. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
9%
Lesugnám az ujjam, az biztos. Nagyon nyálas, öreges duma
2019. júl. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Ha csak egy pali mondaná akit alig ismerem, valószínűleg kinevetnem.
2019. júl. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%
Van egy haverom, ő azt szokta mondani a nőknek, hogy "téged is jól meg kéne baszni". Meglepően sokszor bejön a nőknek az őszinteség.
2019. júl. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
#2 akkor tudsz jobbat?
2019. júl. 22. 11:16
 7/22 A kérdező kommentje:
#4 mi több mint 1 éve ismerjük egymást !
2019. júl. 22. 11:24
 8/22 anonim ***** válasza:
87%

Ha lenne párom és ő mondaná hogy "kívánlak.szeretnék veled szeretkezni" az tetszene


Aki meg "egy éjszakát szeretne velem eltölteni" vagy esetleg "barátságot extrákkal" akarna, álszentnek gondolnám az effajta eufémiát. Az ilyen ember inkább legyen nyersen őszinte. Aztán én is nyersen és őszintén melegebb éghajlatra tessékelném. :)


21/L

2019. júl. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
#8 mit javasolsz akkor?:) 23/F
2019. júl. 22. 11:38
 10/22 anonim ***** válasza:
11%
Mit nem értesz? Ha őszinte vagy a nőkkel akkor őszintén küldenek el a halálba. Játszmázni kell, hitegetni, hazudni, kifelé mást mutatni, türelemmel várni, közben pedig másik ötöt fűzni hogy ne legyen időpazarlás. Dugni akarsz, nem? Ha leitatod, nyert ügyed van: az igen és a nem között sokszor egy feles a különbség.
2019. júl. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!