Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit jelent ha egy pasi ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy pasi ezt mondja?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akivel egy ideje "összejárunk", viszont én még szűz vagyok, szóval semmi behatolás nem volt még. Ő tiszteletben tartja hogy nem akarom még elveszíteni, szóval más dolgokat csinálunk. Nemrég történt egy olyan, hogy behatolás nélkül "meglovagoltam" a farkát. Rajtam egy vékony bugyi volt, rajta pedig semmi. Egy buliban voltunk, és mikor egy haverjának írt üzenetet, ezt írta. "A kiscsaj úgy mozog, mint egy vérbeli prosti. Azt mondta előttem 2x csókolózott, de ezt alig hittem el" Tuti hogy rólam volt szó, mert előtte említették a nevemet. Egyszer rákérdeztem, hogy miért nem hiszi el azt hogy előtte csak 2x csókolóztam, és annyit mondott, hogy ezt vegyem pozitív visszajelzésnek. Utána elkavarodtunk a témától, szóval nem is erőltettem hogy fejtse ki. Természetesen ha találkozunk, akkor rá akarok még kérdezni,de addig is, szerintetek mit jelent ez az egész? Az, hogy úgy mozgok mint egy prosti, az pozitív vagy negatív dolog? És abban, hogy eddig 2x csókolóztam, és ő nem hitte el, abban mi a pozitív visszajelzés?

18/L


2019. júl. 27. 16:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Ezt neked kell eldönteni, h te h értelmezed. Ne legyél már ilyen eszetlen istenem...
2019. júl. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Eze h nem hiszi el senki sem, h te szűz vagy, mivel azok nem tudnak olyan jól lovagolni ahogy azt te előadtad.
2019. júl. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
*persze
2019. júl. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Attól hogy én csaj létemre értelmezem valahogy, attól nem biztos hogy a pasi is ugyanazt gondolja. Elsősorban azért vagyok kíváncsi a válaszokra, hogy más ebbe mit lát bele. Természetesen nekem is van róla gondolatom, de lehet teljesen nem az, amire a fiú gondolt.
2019. júl. 27. 17:03
 5/21 anonim ***** válasza:
33%

A csókban az a pozitív, hogy annak ellenére, hogy még csak kétszer csókolóztál, mégis nagyon jól csókolsz. Amelyik csaj pedig jól csókol, az a szopásban is tutifrankó :D


az úgy mozog mint egy prosti, annyit jelent, hogy magabiztos, meg van elégedve a testével, gátlástalan, kivetkőzik önmagából és meri élvezni a szexet.

Aki pedig így csinál azzal baromi jó a szex, ugyanis azt érzed, hogy nem feszeng, nem szorong, hanem élvezi azt, ami köztetek történik.

+ van egy olyan árnyalata ennek, hogy azért is izgult fel a csaj, mert te felizgatod, ez meg nyilván jó érzés.


Szóval.. toljad, legyél egy gátlástalan kur va az ágyban, hidd el, cserébe megkapod tőle azt, ami jár. Élvezni fogod!

2019. júl. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%

Atyaisten ha rólad volt szó márpedig elég valószínű nagy paraszt ez a srác-> "kiscsaj" "vérbeli prosti" ?? Hogy beszél ez rolad? Legyen eszed és nehogy odaadd ennek a szuzesseged !!! Nincs semmi pozitív visszajelzés megdug aztán elujsagolja a többinek milyen volt aztán jöhet a kövi csaj..


22l

2019. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%

De téged nem zavar, hogy már rögtön mindent tovább mond a haverjának?

Ilyen intim dolgokat már egy üzenetben ?

2019. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

4, jó hogy írod ezt!

mi erről a gondolatod? Érdekelne, mert kicsit úgy tűnt, hogy nem vagy biztos abban amit gondolsz, illetve lehet félreérted a reakciót, és a tévhitek mindig csak rontanak a helyzeten. Jobb letisztázni ha kérdés van veled, beszélgess a pasival is nyugodtan erről!

2019. júl. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%

Minél hamarabb koptasd le ha nem akarod szarul érezni magad hogy csak arra kellettél hogy megbasszon és kielégítsd, aztán majd meséljen miről a haverjainak. 20/F

De persze ha neked ez nem gond és te is vágysz rá akkor más a helyzet.

2019. júl. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%

Megd_g kihasznál felredob és még másnak is kibeszel, eléggé le lehet vágni már abból is ahogy beszél rólad..

25f

2019. júl. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!