Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, ti elhiszitek, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti elhiszitek, ha egy pasi azt mondja; nem a dugás hiányzik neki a legjobban?

Figyelt kérdés

Egy nem szűz, 30 éves pasiról lévén szó. Azt mondja, hogy a gyengédség és figyelem (adása+kapása) az, ami igazán hiányzik neki, mióta egyedülálló lett. Így hát neki a (jó, érzéki)petting is ugyan olyan élvezetes lenne, mint a (jó, érzéki)szex.


Mit gondoltok, ha valaki ezt mondja (mert mittudomén feljön róla a szó). Mennyire feltételezitek, hogy csak be akar vágódni az intellektuális dumájával?



2018. nov. 29. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez neked intellektuális akkó jóvan
2018. nov. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szopáskor nyomja a fejed, akkor hazudott.
2018. nov. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg lehet mondani ezt valakiről, hogy ez duma e vagy nem. Kérdezd ki milyen kapcsolatai voltak, volt e sok 1 night stand, szerintem ez is mutat valamit, meg ha löki a bókokat, flörtöl folyton, és mellette annyira nem figyelmes, akkor ezek szerintem elég jó indikátorok, hogy nem 100% igaz amit mond.


De vannak ilyen emberek, én is, bár nem hiszem, hogy ettől intellektuális lennék, inkább furának tartom magam :D

2018. nov. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3-as! Ha el lehet hinni, hogy igazat mond a korábbi kapcsolatairól, akkor már azt is el lehet hinni, ami a kérdésemben szerepel. Nem?


Amúgy én vagyok a pasi, akiről szól a kérdés. ;-)

2018. nov. 29. 22:13
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem is csak ez hiányzik. Másfél hónapja amúgyis csak nyögök. xD 28/f
2018. nov. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem nagyon hinném el, de ez a beszélgetés során előbb utóbb kiderülne, h igazat mond e vagy csak duma.
2018. nov. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Meg egy jó kis bejgli:D
2018. nov. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Magyarul gyengéd, érzelmes, széplelkű úriembernek érzed magad, amiért hagyományos szex helyett beéred a szopással is?
2018. nov. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ne haragudj legutóbbi, véletlenül nem szopATást akartál írni? Tudod mit? Lényegtelen! Mert mindkét esetben az a válasz, hogy NEM.
2018. nov. 29. 23:35
 10/13 anonim ***** válasza:

A szopás egy főnév, amelynek ebben a kontextusban annyi a jelentése, hogy egy pénisz bekerül egy szájba, teljesen lényegtelen, hogy kié a pénisz és kié a száj, az aktuson van a hangsúly. De rendben van, felőlem nevezhetjük szopatásnak is. :D

A "nem" mire vonatkozik? Nem érzed magad annak, vagy esetleg én értettem mást "petting" alatt, mint te?

2018. nov. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!