Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok arról a férfiról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a férfiról aki 50 évesen?

Figyelt kérdés
Az anyukájával él, nem volt soha párkapcsolata, se szexuális viszonya nővel?

2019. júl. 27. 17:49
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
92%
Nem ítélem el, biztos hogy megvan rá az oka. 31/N
2019. júl. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
85%
Semmit. Biztos van oka és/vagy nem jött össze neki a csajozás, családalapítás. Lehet, hogy soha nem is akart és aszexuális. Nekem van egy 58 éves kollégám, aki az anyukájával él, mert agglegény maradt, a legjobb fej és a legjobb dolgozó egyben.
2019. júl. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonymousreview60 ***** válasza:
91%

Sajnálom, mert rengeteg oka lehet. Operálhatatlan mikropénisz, hermafroditizmus, stb. vagy olyan függés, sérülés kialakulása (inkább az anya általi kialakítása), ami a felnőttséget lehetetlenné tett.

A 20 éves lánynak szorítok, hogy összejöjjön, amit akar, csak ne tévessze szem elől, hogy a férfi boldogsága nem a nő felelőssége, és a csaj nem a megváltó szuperhős.

2019. aug. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonymousreview60 ***** válasza:
91%
39FHET
2019. aug. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
81%
Azt, hogy valószínűleg ez már így is marad.
2019. aug. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, milyenek a konkrét körülményei, ami miatt ilyen helyzetben van. Alapvetően én is sajnálom.
2019. aug. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
77%
Azért is élhet együtt ebben a korban az anyukájával, mert az sérült, beteg, stb és ő gondoskodik róla! De hogy ennyi év alatt még nem volt kapcsolata, az azért elgondolkoztató!
2019. szept. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
39%

Nincs önállósága, valahol megrekedt...


Normális nő nem venne magához egy "gyereket", főleg ha az ennyi idős.


Én már 22 éves koromtól a teljes önállóságra mentem, karriert s vállalkozást alakítottam ki alig 4 év alatt!


26 nő vagyok.


Elég kevés az esélye egy 50+os ilyen embernek a hátralévő életében rendesen élni...

Hiszen eddig se élt teljes, önálló életet.

Ne haragudj, nem bántásból, de így látom.

2019. szept. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
89%

Mi van akkor, ha nem az anyukája segít neki, hanem ő segít az idős anyukájának?

Mert a korát tekintve inkább ezt tudom elképzelni.

2019. okt. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
73%

Elsőre azt gondoltam hogy egy szerencsétlen lúzer

De ha jobban belegondolok akkor mindenki úgy él ahogy szeretne

2019. okt. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!