Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mit árul el egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit árul el egy férfiról, ha nincs barátnője éveken át?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 8. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
És rólam mit árul el hogy 22 évesen még sosem volt barátnőm?:/
2019. ápr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
önmagában semmit
2019. ápr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem sokmindent, de mint tudjuk, ilyenkor az emberek elkezdenek agyalni mindenféléről. Nekem van egy alapbetegségem, ezért nincs barátnőm, pedig jó lenne... Már gondolták azt sokan, hogy nem a nőket szeretem, mert vékony vagyok...

Szóval megy az előfeltevés 1000-el.

2019. ápr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán annyit h nem szeretne elköteleződni, és nem szeretne komoly kapcsolatot, inkább csak a kalandokat keresi.


L

2019. ápr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4!

Ott a pont! 16 év után én pont így vagyok 3 éve! Elég a "barátság extrákkal", ha éppen úgy alakul.

45+Ffi

2019. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 StevenUp ***** válasza:
52%
Vagy csak nem talál stabil párkapcsolatot mert a nők között kevés van akivel lehet tervezni :)
2019. ápr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
A 6. is jól látja a dolgokat! Sajnos itt tartunk. Nincs komoly nő aki akarna is valamit, és ismerkedni is akar.
2019. ápr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3 vagyok: a félreértések elkerülése végett a nőket szeretem. Az, hogy ezt írtam:

"Már gondolták azt sokan, hogy nem a nőket szeretem, mert vékony vagyok..."

ez mások elgondolása úgy, hogy csak kigondolták maguknak, megkérdezni nem kérdeztek erről...

2019. ápr. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!