Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudtok mondani szórakozó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok mondani szórakozó helyeket?

Figyelt kérdés

Tudtok mondani olyan szórakozó helyeket, ahol korombeliekkel tudnék ismerkedni? 20 éves vagyok.

Nem vagyok a nagy bulizós típus és ismerkednék csak nem tudom melyik hely a legjobb erre és hova járnak 20 éves lányok inkább, Budapesten belül.

Tudnátok mondani?


2019. júl. 28. 02:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Akár más helyeket ahova általában 20 körüli lányok járnak ismerkedni vagy ilyesmi.
2019. júl. 28. 02:38
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szinte az összes pesti szórakozóhelyen vannak 20 éves lányok :)
2019. júl. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok a nagy bulizós típus és ismerkednék"

Észre se fognak venni, vagy ha igen akkor addig lesznek veled kedvesek ameddig van pénzed arra hogy italt vegyél nekik. A szórakozóhelyekre járó alfahímek és a gazdag külföldiek lesznek a konkurenciád és a bulizós típusú lányokat kellene meghódítanod, mert szórakozóhelyekre csak ilyen lányok járnak. Jobban jársz ha neked való helyen próbálsz ismerkedni

2019. júl. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden szórakozóhelyet soroljam fel?
2019. júl. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Olyan hely érdekelt volna ahova inkább ez a korosztaly jár, másrészről pedig akkor mondjátok már meg hova menjen az ember? Ha neten ismerkedni le van baszva menjen ismerkedni életbe, ha elmenne valahova ismerkedni az ember akkor azért van lebaszva hogy úgyse stb.
2019. júl. 28. 11:15
 6/6 Chac Xib Chaac ***** válasza:

Menj könyvtárba... vagy olyan helyre, ahol valószínűleg a szabadidejüket töltik azoka a 20 éves lányok, akik neked bejönnek.

Pl. ha sportos csajokat kedveled inkább, akkor sportolj valamit - úszás, falmászás, tenisz, stb...


Ha filmekben otthon vagy, akkor mozi; ha a gasztro vonal érdekel, akkor kiállítás-fesztivál vonalon találsz mindent a kolbásztól a pezsgőig;


Egy csomó helyen lehet ismerkedni szerintem, csak nem kell erőlködni, hogy "azért megyek buliba, hogy becsajozzak". Viselkedj te is természetesen, legyen neked is komfortos az a helyzet amiben vagy - ha összejössz valakivel úgyis az érdeklődési körötökön belül fogtok beszélgetni nem? Akkor is feszengeni fogsz?


Hajrá!

2022. márc. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!