Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan lehetetlen olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan lehetetlen olyan lányt találni, akinek kinyalhatom a punciját?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el, hogy nincs olyan lány, aki ilyesmire vágyik.
2019. júl. 28. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Nyalasnal nincs jobb. Vagy ennyire prudek voltak a noid,vagy Te akarsz random noket kinyalni. Akkor ne csodalkozz a "nem" valaszra.
2019. júl. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Miért itt kell kuncsorogni? Nem érzed magadat szánalmasnak?
2019. júl. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagy kunszt... egy férfi szexre és puncira vágyik. Hűűű várj... hasra estem olyan új infó volt. :D
2019. júl. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Kb annyira vágyunk egy idegen pasi kinyalására mint arra hogy téged egy pasi szopjon le... Még mindig nem önmagában a kéj számít, hanem az akitől kapom... de ezekszerint nem tudod megérteni, mert a vágy elveszi a maradék eszedet is.
2019. júl. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatban a legtobben engedik
2019. júl. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rossz nőket fogtál ki, nekem eddig nem hogy engedték, de el is várták a puncinyalást.
2019. júl. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem lehetetlen, nekem pl. az összes barátnőm kifejezetten szerette. És olyan is volt, akinek még nem csinálták.
2019. júl. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne csodálkozz, én sem engedném egy idegennek, de kb senki.

(Kivéve ha nagyon jól nézel ki)

2019. júl. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!