Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismerkedés telt lányokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés telt lányokkal miért lehetetlen?

Figyelt kérdés
Miért van, hogy úgy általában a telt csajok állandóan azon kattognak, hogy a pasiknak csak a vékony plázacicák jönnek be, de ha ismerkedni szeretnék, beszélgetést kezdeményeznék velük mondjuk akár itt is, még csak választ sem kapok. Most persze nem azt várom hogy ötösével vessék magukat rám, de basszus normális közeledésre sem reagáltok, akkor lehet nem is kereslettel van a baj?

2019. jún. 7. 13:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy megfelelően közeledsz. Na meg itt nem tudod hogy néz ki a lány, és lehet azért nem válaszolnak, mert úgy gondolják azt hiszed, egy vékony csajtól kapsz majd választ.
2019. jún. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%
Mert nem egyszer előfordúl hogy a teltebb lányokkal jópofiztok, és amikor megjelenik egy sovány csaj egyből átpártoltok hozzá.
2019. jún. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#1 Nem tudom, egy teltebb csajhoz mennyiben kéne máshogy közelednem mint egy vékonyhoz? Nem vagyok nagy csajozó duma mayer, de azért a másik emberrel tudok beszélni. Ha meg vékony lány válaszát várnám akkor a vékony lánynak írnék, nem a teltnek. Ugyan ez van #2 válaszoddal is. Ha a vékony csaj kell, majd akkor a vékony után futik, de ha nekem a telt kell, akkor ne azért ne méltasson válaszra, mert lehet inkább később a vékonyra akarok rácupanni, mert ennyi erővel miért ne öljük meg az újszülöttet a szülőszobán, hiszen utána bármikor meghalhat élete során... sőt tuti, hogy előbb vagy utóbb...
2019. jún. 7. 14:07
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező nagyon leegyszerűsíted. Ha van egy telt csaj aki jó a pasiknál, és mindíg azt veszi észre hogy ha jön egy vékonyabb akkor őt észre se veszik,hiába is próbál "képben maradni" az előbb utóbb rendesen meglátszik az önbizalmán, mégha egy vagányabb csajról beszélünk is.
2019. jún. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Az eddigi tapasztalataink miatt bizonytalanok vagyunk, és nulla az önbizalmunk. Ezért.
2019. jún. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Rendben ezt megértem, nincs önbizalmad. De ha még egy mezei üzenetre se válaszolsz, akkor soha nem is lesz önbizalmad... és akkor életed végéig ülsz egyedül a képernyő előtt, "hajj én nem kellek senkinek" , ha meg esetleg mégis, azt elhajtod, "áh úgyse". Jó tudom ismét leegyszerűsítem a dolgot, de neten dumálni, válaszolni azért lehet 0 önbizalommal is. Azért nem ugyan az a kategória mintha falat bikiniben kéne 200 ember előtt erotikus táncot lejteni. Ok ahhot tényleg kell önbizalom, de neten dumálni, ismerkedni...
2019. jún. 7. 14:28
 7/19 anonim ***** válasza:
Én mindig visszaírok, csak az okára próbáltam rámutatni hogy sokan miért nem. Nem hiszik el hogy ők érdekelhetnek bárkit is.
2019. jún. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%

És tudod mi még a másik oka? Az, hogy ha valaki ír, az úgy szokott menni, hogy

"Szívesen megfektetnélek, mert nekem bejönnek a kövér nők, de tuti nem vállalnálak fel egy kapcsolatra. Mikor talizunk?"

2019. jún. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

No way! Ezt így látatlanban is 100%-os biztossággal kijelentem, tuti nem írt még ilyet senki neked, az hétszentség. De ha mégis akkor a "szokott" része ruti kamu. Na jó, mindegy is...mivel már eldöntötted, nem látok esélyt rá, hogy ha nem is mindjárt meggyőzzelek az ellenkezőjéről, de minimum rávilágítsak, hogy ha nem is nyitsz más fele esélyed sincs arra ami után keseregsz. De jó, ám legyen, ha neked így jó, nekem aztán nem gond...


Mindenesetre köszi a választ legalább ha mást nem, annyival bölcsebb lettem, hogy tudom miért vagyok instant ignorálva.

2019. jún. 7. 14:54
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Most bizonyítod az igazamat éppen :)

Nem is ismersz, de szerinted már hazudok. Pedig csak őszintén leírtam az eddigi tapasztalataimat.

Az lehet a probléma amit az első írt. Nem megfelelően közeledsz.

Tökmindegy hogy egy nő vékony vagy telt, azt egyik sem szereti ha támadják :)

2019. jún. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!