Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti szerettek izgatóan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szerettek izgatóan, ú. m. ribisen öltözködni?

Figyelt kérdés
2019. júl. 28. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:
lattam egy csajt az utcan aki meg a pitsanadragot is ugy hordta, h az egyik farpofajan fel volt csuszva es igy az egesz kilatszott. nem igazan zavarta, szoval o biztosan elvezte. (na meg en is).
2019. júl. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Igen. Imadom ha novelik az egom. Bevallom kicsit ribi vagyok,de ez van. 23/L
2019. júl. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Én általában buliba szoktam ribisen öltözködni, de ennek ellenére nem fekszem le minden pasival, mielőtt valaki ezzel jönne. Szimplán szeretem mikor elmegyek egy buliba, és kiadhatom a belső ribi énemet.
2019. júl. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
En is inkább buliban veszek fel kivagott felsőt mini szoknyat,növeli az ember onbizalmat ha latja hogy kell a pasiknak,ennek ellenere nekem meg nem volt egyejszakasom
2019. júl. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Buliban én is szoktam így öltözködni, akkor sem zavar, ha kilóg a fenekem belőle. Hétköznapi életben nem igazán.
2019. júl. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
AGriezmann17** saját írása szerint 16 éves srác nem ribi.
2019. júl. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A Griezman vagy kicsoda nem fiú amúgy?:D

Egyébként én akkor veszek fel “ribis” ruhát, ha a párommal találkozom.

2019. júl. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Imádom az ilyen lányokat! Némelyiket szívesen elkapnám néha egy-egy fordulóra! Sajnos a legtöbbjük attól még nem vérbeli kis ribi, csak szeretnek úgy öltözni. Pedig egy belül is ribis csajt szívesen istápolnék néha, hogy vehessen még több ribis cuccot magának ;-)
2019. júl. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van amikor olyan kedvem van, hogy többet mutatok meg magamból.
2019. júl. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen! ;)
2019. júl. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!