Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hányszor szeretkeztek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hányszor szeretkeztek a párotokkal? Mindketten ugyanannyiszor kívánjátok a szexet?

Figyelt kérdés

Párommal 4,5 éve vagyunk együtt, 20 évesek vagyunk. Ő minden alkalmat megragadna arra, hogy szexeljünk, de nekem nem mindig van kedvem hozzá (vagy mást is szeretnék csinálni, vagy egyszerűen nem érzem alkalmasnak a helyzetet pl. bármikor benyithat valaki, fáj a hasam stb.)

Természetesen beszélünk erről egymással, igazából csak az érdekelne, hogy másoknál mik a tapasztalatok, hosszabb kapcsolatban.


Előre is köszönöm a válaszokat! 20/L



2019. júl. 28. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
21%

Én még többször szeretkeznék veled, mint a partnered.

Napi 3 alap. Alkalmanként fél óra kb. Vagy, ahogy a vágy diktálja. 31F

2019. júl. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Barátnőmmel nem. Szeretőmmel heti 2-3
2019. júl. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ritka az, hogy a nő kevesebbel is beéri, mint a férfi. Ez az alapvető testi működéseink miatt van így - a férfiaknak például mindig termelődik a sperma, míg a nők ciklusa négy részre bomlik, és ebből kb. a follikuláris és az ovulációs szakasz az, amikor nagyon kívánósak vagyunk. Máskor is előfordul a szexvágy, de van, hogy egészen másra vágyunk.


Ha meg tudjátok beszélni, akkor nincs gond. Egy kapcsolatban fontos, hogy mindketten jól érezzétek magatokat, mindkettőtök vágya teljesülni tudjon.

2019. júl. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Jelenleg nincs párom, de ha lenne mindennap.
2019. júl. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Szinte minden nap.

7 napból 5x biztos.

7 éve vagyunk együtt, ő igényli jobban.

2019. júl. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Heti 1-4

Mikor hogy. Idén leszünk 4 éve együtt.

Én jobban kívánom mint ő

21/N

2019. júl. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel távkapcsolatban élünk jelenleg,amikor találkozunk minden nap szoktunk valamit csinálni. Szex,orál ilyenek. De ha együtt élnénk olyan heti 4-5 alkalommal elég lenne szerintem nekem legalábbis.

Néha fáradt az ember és nem kívánja úgy de ez teljesen normális. Nem minden abból áll és igenis lehet az összebújós,filmezős estéket is élvezni.

2019. júl. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 exronin ***** válasza:
100%
Mi 23 év után is legalább heti ötször. Mi lesz veled, ha szülni fogsz?
2019. júl. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!