Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen sűrűn szeretkeztek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen sűrűn szeretkeztek a párotokkal, úgy hogy együtt is éltek?

Figyelt kérdés
Mi együtt élés előtt heti 3-szor, több mint egy éve lakunk együtt és azóta lecsökkent heti 1-re de van hogy eltelik egy teljes hét is hogy semmi. Kicsit aggódok. Általában én kezdeményezek. 28/N
2016. okt. 16. 09:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Hetente 3-4-5, valtozo. O estig dolgozik es neha faradt, reggel meg nekem nincs kedvem mindig felalomban. Valtozo, melyikunk kezdemenyez.

Megbeszelted mar vele, miert nem kezdemenyez?

2016. okt. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
35%
Sajna, már csak heti 2-4 szeretkezésre csökkent. Bár, több mint 30 év házasság és 60 év közelében, erre sem számítottam fiatalon.
2016. okt. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Titusztitusz ***** válasza:
51%
Mikor hogy jön ki a dolog...Nyugisabb időszakokban,amikor mondjuk hosszabb szabadságon vagyunk,vagy nincs semmi ami leterhelné az energiáinkat,akkor álltalában minden este,néha még reggel is,de ha nagy elfoglaltságaink vannak,rázós munkahelyi napok,stresszelős időszakok,akkor van úgy, hogy 3-4 nap is kimarad...Több már nem,mert a nejem max.4 napig bírja ki szex nélkül...Szóval a negyedik-ötödik napon már mindenképpen lennie kell némi szexuális élvezetnek,mert különben írtózatosan nyűgös,és hisztis lesz...23 éve vagyunk házasok...
2016. okt. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hát most még jobban elkeseredtem.
2016. okt. 16. 10:27
 5/21 Titusztitusz ***** válasza:
14%
Minek keseredtél el, kérdező? Kesergés helyett inkább próbálj meg hatni a párodra...Pl.sport/torna álltal kívánatosra formázott formákkal,jól bevágódó,átlátszó bugyikkal,harisnyákkal,gyakori és mély hajolgatásokkal,stb,stb...Aztán hátha megjön majd a párod kedve gyakrabban is...
2016. okt. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem nézek ki rosszabbul mint a kapcsolat elején. Igaz rengeteget veszekedtünk az utóbbi 2 hónapban. De most kezdjük feljavítani. Mégis mindig én kezdeményezek.
2016. okt. 16. 10:36
 7/21 Titusztitusz ***** válasza:
32%
Hát...Gondolom a sok veszekedés megteszi akkor a hatását...De nemis értem azt,hogy EZ ESETBEN minek is várnál mást? Ideges,feszült,dühös embernek álltalában mindenen szokott járni az esze,csak a szexen nem...Szóval a legfontosabb dolog akkor az az,hogy próbálj meg KELLEMES LÉGKÖRT kialakítani kettőtök között...
2016. okt. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Több mint egy éve élünk együtt, szinte első szextől kezdve mindennap itt aludtam, át is hurcolkodtam.Heti 5-7 alkalommal, ha mondjuk szabit vesz ki, vagy egész hétvégén itthon van, sokszor csinálunk ágyban töltött napokat, akkor többször egy nap együtt vagyunk.De pl. volt már olyan, hogy az ebédlőben kapott el.

Beszéljetek erről, kommunikációval sokminden megoldható.Nekünk volt olyan időszak, hogy annyit melózott, hogy heti 1-2 alkalom volt, ami mindkettőnknek kevés volt.Leültünk, megbeszéltük, hogy ez így nem mehet tovább, pici szünet a munkában, mozduljunk ki, menjünk el valahova hétvégére.Szerencsére visszahoztuk a tüzet.De pokoli volt az az 1 hónap, azt hittem végleg eltávolodunk egymástól.

Beszélgessetek, mozduljatok ki otthonról, és ne mindig a munka legyen a középpontban.

Sok sikert kívánok, biztos meg tudjátok oldani ha mindketten akarjátok.

2016. okt. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%

Kb heti 2 az átlag, ez azért variál annak függvényében, hogy mennyire stresszes, fárasztó éppen egy napunk. Van, amikor egy-másfél hét is kimarad, van, amikor meg minden nap sort kerítünk rá. Nálunk vegyes a kezdeményezés, de azért az többnyire én vagyok (nő), aki jelzem valamilyen formában, hogy kéne már valami.


Alapvetően nem kell elkeseredni, hogy mások hogy csinálják, mennyiszer, mert minden ember és minden párkapcsolat más, mások az igények és mások a vágyak is. Előbb próbáljátok meg helyrehozni a kapcsolatot magát (találjátok meg az okát, hogy miért veszekedtek ennyit), és utána térjetek rá a szexre, ha addig nem javul magától. Az elmondásod alapján inkább tünet, mint ok a probléma.

2016. okt. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Tudjuk az okát, hogy miért veszekedünk egy ideje. Egy felelősségteljes lépés előtt állunk (közös lakásvásárlás) és erre ráment az idegrendszerünk. Ez mellett is voltak kisebb problémák amiket én hajlamos vagyok felnagyítani és veszekedni. De azt sem akarom hogy mindent egyedül, én hozzak helyre.
2016. okt. 16. 10:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!