Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom szeretne rábeszélni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szeretne rábeszélni, hogy menjünk el egy swinger klubba. Ti mit csinálnátok a helyemben? N/30

Figyelt kérdés
A párommal már 10 éve együtt vagyunk, a kezdetektől fogva kettesben játszottunk bdsm-be tartozó dolgokat, az én kérésemre. (Nőként én a sub vagyok, ő pedig a dom.) Nekem csak így megy a szex, ha van valamilyen kikötözés, erőszakoskodás az előjáték során, de ez meg borzasztóan bizalmi dolog és egy vadidegennel nem szeretnék ilyesmiben részt venni egy swinger klubban. Mit tanácsolnátok?

2019. júl. 29. 01:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Csak olyat tegyél meg ami neked is jó.S ahogy írod ez neked nem az!

Egy szub az életben,ugyanolyan egyenjogú mint a domináns párja!

Nálunk ez így működik.

Ne menj bele!

2019. júl. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%
Én kirúgnám a férjem, ha ezzel állna elő. Azt nem tudom, te mit tegyél.
2019. júl. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

Egy szub dom kapcsolat (nem a divatirányzat) nagyon komoly összhangot,bizalmat,és magas fokú kommunikációt igényel.

Ha lenne kérdésed írj bátran.

2019. júl. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Ez tőled függ, szeretnéd? ha ettől jobban érzed magadat akkor miért is ne, de ha nem okoz örömet akkor hagyni kell szerintem.
2019. júl. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%
Ha ilyet felhozna a párom, elgondolkoznék, hogy mit keresek mellette ennyi ideje... És nagyon bántana a dolog.
2019. júl. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%
Én egy ötletfelvetés miatt nem bántódnék meg, ha effektíve győzködve lennék, azt már nem viselném jól. Az ő kedvéért ne menj bele, csak tönkrevágná a kapcsolatot.
2019. júl. 29. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
40%
Már kirugtam volna. De ha neked ez bele fér akkor miért nem veszel rá egy harmadik felet akivel ezt megbeszéled és vele lennél ott meg a pároddal.
2019. júl. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Lehet hogy a pasinak meg ez a dom dolog fárasztó már és kevesbe izgató. S egyszeruen erre kivancsi meg arra, hogy mas novel is jo-eszex. Talan ne ássuk el csak azért mert nem rögtön prostihoz ment vagy felredugni a lépcsőházba.
2019. júl. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%
Swingerben nem kötelező lefeküdni senkivel. Mehettek úgy is, hogy csak egymással vagytok, és másokat meg megnéztek, illetve mások is nézhetnek titeket. Sőt, csak nézelődni is mehettek elsőre. Bevonni valakit nem muszáj, de ha mindenkinek szimpatikus a helyzet, akkor meg lehet tenni.
2019. júl. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
25%
LEhet közhely de ott állítólag csak javarészt öregek vannak. Párcserét javasolnék hasonló párral. Attól talán nem romlik meg a kapcsolatotok. Ez elég ingoványos talaj...
2019. júl. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!