Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom szeretne rábeszélni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szeretne rábeszélni, hogy menjünk el egy swinger klubba. Ti mit csinálnátok a helyemben? N/30

Figyelt kérdés
A párommal már 10 éve együtt vagyunk, a kezdetektől fogva kettesben játszottunk bdsm-be tartozó dolgokat, az én kérésemre. (Nőként én a sub vagyok, ő pedig a dom.) Nekem csak így megy a szex, ha van valamilyen kikötözés, erőszakoskodás az előjáték során, de ez meg borzasztóan bizalmi dolog és egy vadidegennel nem szeretnék ilyesmiben részt venni egy swinger klubban. Mit tanácsolnátok?

2019. júl. 29. 01:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
33%

Az ilyen ötleteket pasasok szokták megbánni utólag.


40-50-es a törzsközönség, amiből még a férfiak néznek ki valahogy, a nők már kevésbé. 30-as csajért sorba állnak az ottani legjobb pasasok megdugni, ő meg egész este háríthatja el az 50+-os nőket, esetleg betársulhat 40+-os valahogy, de nem jól kinéző nőt leápoló 5-ös fogatba, ahol bizony összecsattognak a zsacsik is...

2019. júl. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
78%

Előszőr is azt, hogy beszéljétek meg a dolgot, legfőképpen azt, hogy miért szeretne sw-be menni, mit vár tőle, mit szeretne megélni. Utána fektessétek le a közös játékszabályokat. Ha téged is érdekel a dolog, akkor pedig nincs más hátra mint felkeresni a 4 nagyobb Bp-i klub valamelyikét és első körben csak szétnézni (semmi sem kötelező, ha nem tetszik eljöttök). Eltérők a klubok, nem akarok egyiknek sem reklámot csinálni, ha érdekel a világuk priviben tudok infót adni.

Megjegyzem a klubokban mindent szabad, de semmi sem kötelező! Találni időnként normális, értelmes BDSM kedvelő partnert is, semmi sincs kizárva :)

2019. júl. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

A BDSM világát ne keverjük ide!

Ez nem a random ság ra alapul,és nincs osztozkodás a "szub"on!

Egy vanilla kapcsolatban osztozkodhat aki úgy gondolja.

2019. júl. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
91%

Asszem ott a baj, hogy a pasid nem igazi dom. Csak eljatsza a kedvedért. Így pedig valószínűleg boldogtalan a kapcsolatban.

Ez lenne az ő kitörési kísérlete a saját vágyai felé...

2019. júl. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 De La Cruse ***** válasza:
16%

Kézzel-lábbal tiltakozz.

Ha kell.

De az ágyban elégítsed ki duplán és forró szerelttel, hogy ne legyen más éteremre kíváncsi csak a te főztödre.

2019. júl. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
78%

nemtudom, ha alapból nem vagy prd nem biztos h érdemes ennyire félni tőle. egyszer menjetek el körülnézni. nem kötelező h 10-en megdugjanak. vagy akár csak néztek másokat miközben ti szexeltek az is izgalmas.

de olyat ne csináljatok amihez nagyon nincs kedved v pánikolsz tőle. viszont érdemes néha feszegetni a határokat.

nekem is volt szubmisszív barátnőm. azzal húzott, h az a fantáziája, h elviszem egy klubba szolgának, ahol gangbang van és jól szétd . gják. mikor Németországban voltunk találtam egy ilyen helyet, ahol erre van lehetőség. de az utolsó pillanatban bepánikolt, úgyh nem lett belőle semmi. szóval ez a te döntésed sztem, de járd körül előtte a témát.

2019. aug. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Elmeni el lehet, az semmit nem jelent, ha nem csináltok semmit és csak azt csinálod, amit szeretnél vagy szeretnétek.
2021. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Mi volt? :D


Eltelt azóta több mint egy év. Mesélj! ;)

2021. jan. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
82%
Szomorú, hogy egy 30-s csajnak csak így megy a szex. Nem csodálkozom, hogy mással is akar dugni a pasid.
2021. jan. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!