Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden pasi vágyik a szopásra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi vágyik a szopásra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Barátommal több mint 3 honapja vagyok egyutt, szexualis eletunk eleg aktiv napi akar 5-6szor is szeretkezunk de meg sosem szoptam le. Furcsa mert nalunk nem volt ilyesmi “sorrend” tudjatok igazabol 3get utan lefekudtunk azota meg o szokott oralisan kenyeztetni de valahogy sosem kerul a szopasra sor. Nekem ez csak mostanaban tunt fel, jutott eszembe. Semmiben nem lehet panasza szerintem nemhiszem hogy ilyesmirol lehet szo hogy nem meri mondani hogy szeretne vagy valami, mert eddig barmi volt kolcsonosen nyitottak voltunk. Viszont en meg az a fajta lany vagyok aki azert vagyik valami fele “iranyitasra” ha fogalmazhatok igy tehat ha egyszeruen mondana vagy csak kicsit odahuzna a fejem vagy barmi termeszetesen oromet okoznek neki de igy 3honap utan nemtudom mitcsinaljak lepjek e ilyen teren magamtol vagy nemtjfom hogy ot ez zavarja e egyaltalan. Pasik velemenye erdekelne foleg de lanyok ratok is kivancsi vagyok. Ertelmes valaszokat elore koszonom :)

2019. júl. 29. 14:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az aktusok mellett próbáljatok néha időt szakítani beszélgetésre!
2019. júl. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Minden pasi szereti.
2019. júl. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Pár napja volt egy hasonló kérdés, ott az én válaszom is:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2019. júl. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tolakodó módon "megleped", meg egyértelmű célzás teszel rá, szerintem intelligens emberek között úgyis fogsz kapni egy olyan reakciót, amiből tudni fogod, hogy mi a pálya 46/ f.
2019. júl. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Én nem igazán szeretem. 37F
2019. júl. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#1 Rengeteget beszelgetunk, es mindent elmondd nekem ezert is van bennem a ketely hogy ez csak szerintem valthat ki benne hianyerzetet.
2019. júl. 29. 14:54
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lepd meg. Egyik alkalommal hagyd, hogy ő dolgozzon rajtad végig! Amikor végeztetek és kifulladva elnyúlik az ágyon, kezd el csókolgatni, a szájától indulva, lassan haladva lefelé, és a farkánál szó nélkül kapd be neki és kezd cumizni. Szerintem így kapod meg az őszinte reakcióját, ha ez a téma eddig még csak szóba sem került soha, az lehet, hogy nem véletlen, nem biztos hogy őszinte lenne ebben a kérdésben.
2019. júl. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vágynak rá igen.
2019. júl. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam mindegy,férfi,nő bárki leszophat!
2019. júl. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

hát akivel én voltam eddig, az mind nagyon örült neki:)

38N

2019. júl. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!