Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kérdés csajoknak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdés csajoknak?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel rendszeres a szexuális életünk. Van amikor élvezzük mindketten, viszont van amikor "fáradt", stb, abban az esetben csak én (ffi) ténykedem (elveszem ami jár), ő hagyja, de nem kooperál. Olyan érzés mintha egy élő mozdulatlan babával szexelnék. Természetesen szóban beleegyezik, és a nedvességgel sincs gond. Ez egy nő részére megalázó? Kiábrándító? Miért jó ez neki?

2019. júl. 30. 08:04
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
elég nagy idióta lehetsz öcsi, ha szerinted a szex neked jár
2019. júl. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Elég kiábrándító tud lenni és ezzel csak azt ered el h ráfog unni.. úgyhogy jobb ha ezzel le állsz vagy cseszheted a szexuális eleteteket..

én tudom hisz velem mar 2x is előfordult ilyen pedig meg csak 22 vagyok

2019. júl. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az azért durva, hogy annyi tisztelet nincs benned, hogy ha azt mondja fáradt, akkor békén hagyod. Önuralomról hallottál már? Meg mi az hogy elveszed ami jár neked? Egy b*dos nagy pofon járna, maximum.

Ne lepődj, meg ha egyik napról a másikra ott hagy.

2019. júl. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Nekem is volt ilyen. Fáradt voltam nem volt kedvem mozdulni se de szexelni akart hát én belementem ugyan így csinálja amit akar. Jól esett és sosem zavart az ilyesmi nem tartottam megalázónak és kiábrándítónak sem.
2019. júl. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Elveszed ami jár?

Ha nincs kedve hozzá, de te addig erősködsz amig be nem adja a derekát akkor mit vársz?

Nem jó neki, de nem akarja h kielégületlen legyél, és nyafogj neki.


L

2019. júl. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elveszem ami jar... Te jo isten, ilyen pasitol mentsen az isten. Mit vártál ? Elmondta hogy nem akarja, akkor nyilvan nem lesz aktív a szexben.
2019. júl. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálja, hogy neked jó legyen.
2019. júl. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
nekem is volt mikor csak azert engedtem meg mert mar 2 napja nem csinaltuk de faradt voltam es utolag belegondolva nem is volt olyan rossz mert ramelvezett es ugy aludtam el. 17L
2019. júl. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!