Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok voltatok már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok voltatok már olyan helyzetben amikor "túlnőtt rajtatok" egy másik csaj valamiben?

Figyelt kérdés

Mondjuk régebben ti voltatok jobb csajok a pasik körébe, mára ő lett.

Vagy valamiben nagyon jók voltatok és aki régebben kevésbé jó volt ebben mostanra jobb lett?

Akár külső (mell, popsi stb), akár más módon.

Ha igen akkor mi volt az, és amikor észrevettétek hogy reagáltatok?

Pasik ti tudtok ilyenről a lányok között, légyszi írjátok le, köszi:)


2019. júl. 30. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Mindig mindenhol én voltam/vagyok/leszek a legjobb nő.
2019. júl. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Persze hogy volt

Nem fogok listát írni

Hogy reagáltam?

Felnőtt nő vagyok . Féltékenység helyett inkább büszke voltam a csajszisa hogy sikerült össze szednie magát és kikupálódnia .


Engem nem zavart. Nem vagyok versengő típus meg nem hatalmas az egom, hogy én mindenkinél jobb akarok lenni mindenbe.


Akarhatsz jobb lenni de ha ezen kattogsz hogy Te neked jobbnak kell lenni Zsuzsikánál mert hát Te te vagy abba nagyon hamar bele fáradsz és kiégsz aztán Zsuzsika ragyogni fog Te még egy beszűkült morgós Macskás néni leszel 20as éveid végére...

2019. júl. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hol van az a Zsuzsika? :) Pasi ként én olyannal találkoztam hogy mondjuk egy lány sokkal fejlettebb volt mint a barátnője, és könnyen jöttek a dolgok nála, azt nem mondom hogy nem kellett semmiért megdolgoznia de szerencsés adottságai voltak. Aztán picit beképzelt lett és a barátnője lehet hogy kevesebbet ismerkedett de egy normális jó csaj lett belőle. Olyan aki nem nagyképű és nem foghegyről beszél a világgal. A másik lány meg ha jól tudom elvált lehet hogy kétszer is mert azt gondolta hogy elég ha csak szépen mosolyog.
2019. júl. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem voltam még :)
2019. júl. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt ilyen
2019. júl. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
1# ... Azt az önbizalmat!! 😁
2019. júl. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen volt már nem is egyszer. Mindig vannak nálam jobbak.
2019. júl. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Volt egy barátnőm általànos suliban. Ő koràn érő volt. Nagy melle volt, vèkony stb. A fiúk oda voltak érte.

Én pedig későn érő voltam. Alig volt mellem, csúfoltak is.

Most 7 év utàn, màr nőiesedtem, formàlódtam, ő viszont elhízott. Kb 30 kg felszedett, igènytelennè vàlt, mellei a hasát verik.

2019. júl. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja a volt baratnom nagyon jol szopott es azt allitotta h a baratnoje nem de kiderult h o megjobban
2019. júl. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!