Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan értékelitek az alábbit?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értékelitek az alábbit? Csak én veszem magamra?

Figyelt kérdés
35 évesek vagyunk, bő másfél éve együtt. Soha nem éreztem azt a hévet irántam rajta, az elején nekem kevés is volt a mennyiség, aztán megbekeltem vele. A minőséggel nehezebb. Nem látom, érzem rajta h élvezné, kb csak csinálja amit kell. Semmi ateles. Kb amit elmondtam h szeretem. És ami a legnagyobb baj h nagy nehézségek árán tud csak belém élvezni. Egyszer egyszer görcsösen akarva...
2019. júl. 31. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezeket nem nekünk kellene elmondanod, hanem neki. Mi nem tudunk segíteni, mivel nem vagyunk a helyében és nem ismerjük sem őt, sem a helyzetet.

Valóban zavaró lehet, de szerintem nyíltan kérdezz rá hogy van-e valami probléma és akkor tudtok azon javítani. Fontos tudni, mit szeret a másik, lehet hogy tényleg van valami, csak nem akarja felhozni. Két felnőtt ember meg tud beszélni egy ilyen témát.

2019. júl. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem te veszed magadra. Nyilván való h már sajnos nem kíván, és csak muszájból d*g meg téged. Beszélgesetek erről!


L

2019. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Beszélgettünk, már az elején, mikor feljott a probléma, egyből rakerdeztem. Azt állítja, semmi gond, kíván, és ő csak egy pózban tud elelvezni. Akkor is nehezen, bár ezt így ki nem mondta, de mindig iszonyú küszködes.

Tudom, milyen mikor egy férfi tényleg kíván, majd megorul értem, nem ilyen. Nem vagyok rossz nő, de ő nem kíván sztem, csak nem vallja be. De miért csinál vki ilyet?!

2019. aug. 1. 05:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Szeret, de nem akar megbántani hogy már nem vonzódik hozzad. Ez is lehet... bár másfél év meg nem sok, hogy azt mondhassam. rád unt.
2019. aug. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az elejétől ilyen volt.
2019. aug. 1. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!